Magyar tulajdonú partnerünk több évtizede foglalkozik kozmetikai, szépségápolási és higiéniai,
valamint háztartási termékek gyártásával, csomagolásával és értékesítésével.
Csapatuk bővítésének céljából keressük új kollégájukat. Csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKAI MUNKATÁRS

Feladatok:
  • Áruk és anyagok mozgatása a raktárban kézi vagy gépi eszközök segítségével
  • Raktári bevételezés, kiszállítás összekészítése, csomagolása
  • Árukészlet és anyagok tárolása a megfelelő helyen és módon
  • Készletváltozások regisztrálása a vállalatirányítási rendszerben
  • Raktári folyamatok fejlesztése és javaslattétel a hatékonyság növelése érdekében
  • Együttműködés a társosztályokkal és kollégákkal a munkafolyamatok zökkenőmentes végrehajtása érdekében

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány (3324) és rutin feltétele a pozíció betöltésének
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, problémamegoldás

Amit kínálnak:
  • Azonnali munkakezdés
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Folyamatosan fejlődő munkakörnyezet

Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, IV. kerület.

Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig teljes munkaidőben, rugalmas munkarendben.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!