Legyél része egy olyan célkitűzésnek, amely az egészségügy, oktatás és kutatás területein kiemelkedő hatást gyakorol!

Ha szereted a komplex projekteket és szívesen dolgozol kihívást jelentő feladatokon, akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk egy piacvezető egészségügyi és oktatási intézmény.

Új csapattagot keresnek beruházásaik műszaki ellenőrzésére az alábbi pozícióba:

 ÉPÜLETGÉPÉSZETI MŰSZAKI ELLENŐR

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • A megvalósuló beruházások szakági műszaki ellenőrzése.
  • A műszaki dokumentációk felülvizsgálatának elvégzése, kivitelezői organizációs terv készítésének és végrehajtásának segítése, felügyelése.
  • A beruházásokhoz kapcsolódó dokumentációk rendelkezésre állásának biztosítása.
  •  Műszaki kooperációk, egyeztetések előkészítése, lebonyolítása, jegyzőkönyvezése.
  •  A projekt mérföldkövekhez kapcsolódó időszakos és záróbeszámolóinak a műszaki-szakmai tartalmának elkészítése, az alátámasztó dokumentumok összeállítása.
  • Helyszíni ellenőrzéseken történő aktív részvétel.

Szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség és FMV jogosultság.
  • Legalább 5 éves Épületgépészeti Műszaki Ellenőr pozícióban szerzett tapasztalat.
  • Kiváló kommunikációs készségek, precizitás és önállóság.
  • MS Office programokat magabiztos használata.

Pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:

  • Közbeszerzési ismeret.

  • Költségvetési szervnél, vagy oktatási intézményben szerzett mérnöki gyakorlat.

  • AutoCad rendszerek felhasználói szintű ismerete.

  • TERC Építőipari Költségvetés-készítő szoftver felhasználói szintű ismerete.

Amit Partnerünk kínál:

  • A költséghatékony közlekedés érdekében megtérítik BKK bérletedet.
  • SZÉP-kártyára érkező Cafeteria juttatást adnak.
  • Biztosítják a szükséges technikai eszközöket, mobiltelefont, laptopot és tabletet.
  • Kedvezményes üdülési lehetőséget kínálnak privát üdülőikben.
  • Flottakedvezményt, jogsegélyszolgálatot biztosítanak.
  • Vidékről munkába járási támogatást nyújtanak.
  • All You Can Move SportPass kedvezmény igényelhető.
  • Hosszú távú munkalehetőség egy nagy múltú egyetemi háttérintézménynél.
  • Egy jó hangulatú, támogató és családbarát közösség vár Rád.

Munkavégzés helye: Budapest 8. kerülete (Az irodájuk könnyen megközelíthető)

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, és szívesen csatlakoznál a Partnerünk csapatába, akkor jelentkezz frissített MAGYAR nyelvű önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva: