Partnerünk a CABERO a hűtő- és klímatechnikai hőcserélők egyik vezető gyártója. Az innovatív megoldások független szállítójaként 1980 óta világszerte nevet szereztek maguknak jól megtervezett termékeikkel és dinamikus folyamataikkal. Mágocsi üzemükbe keresik új kollégájukat az alábbi pozícióba:

PROGRAMOZÓ (CAD/CAM)

Feladatok:
  • Alkatrészprogramok készítése CAD és CAM szoftverek segítségével lézervágó és stancoló gépekhez
  • Szoros együttműködés a gyártási folyamat többi résztvevőjével
  • A folyamatos és üzembiztos gyártás biztosítása

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség/képzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várják

Előnyt jelent:
  • Tapasztalat Trumpf vagy G-Weike gépek programozásában
  • Haladó szintű ismeretek Radan és TubesT programokban
  • CAD és CAM szoftverek ismerete
  • Jó műszaki rajzkészség
  • Hozzáértő használat mérőműszerekben
  • Önálló munkavégzés
  • Alapos ismeret az alapanyagokról
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó készség

Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Tiszta, rendezett és modern munkakörnyezet

Munkavégzés pontos helye:
  • Mágocs

Munkaidő:
  • Hétfőtől – péntekig, két műszakban

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka önéletrajzát, nettó fizetési igényének megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!