Partnerünk nemzetközi logisztikai szolgáltatóként immáron több, mint három évtizede néz szembe az autóipar kihívásaival. Európa szívében elhelyezkedő raktáruk segítségével kielégítik a világ minden tájáról érkező beszerzői igényeket, igazgatják az anyag- és árugazdálkodást, ellátják Európa jelentős autógyártóit.

Lébényi telephelyükre új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

KISZÁLLÍTÁSI ADMINISZTRÁTOR

Főbb feladatok, munkák:
  • Szállítmány adatok összeállítása
  • Szállítmányok ellenőrzése és az összekészített szállítmányok feldolgozása
  • Az elkészített szállítmányok lejelentése és a szükséges szállítási dokumentumok elkészítése
  • Kapcsolattartás a raktár és a partnerek között
  • Kommunikáció fenntartása a belső- és külső állomásokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Társalgási szintű nyelvismeret német és/vagy angol nyelvből
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Rugalmasság, gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • Akaratérvényesítési képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önállóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Raktári tapasztalat az autógyártásban az ISO, VDA minőségi normák szerint

Amit kínálnak:
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú-távú, biztos munkalehetőség
  • 13. havi fizetés
  • Teljesítménytől függő éves bónusz
  • Cafetéria keret (Bruttó 510.000 HUF/év)
  • Baleset biztosítás
  • Bejárási támogatás (36 HUF/km)
  • Jubileumi jutalom
  • Dolgozói ajánlási rendszer
  • Továbbképzések

Munkavégzés pontos helye:
  • Lébény

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát PDF formátumban az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!