Ha érdekel az erősáramú kivitelezés, transzformátor állomás telepítés, és a
mérőhelyek kivitelezése, akkor a WATT Szerviz Kft.-nél a helyed!

Csapatuk bővítésére keresünk új munkatársakat a következő munkakörbe:

KÁBELSZERELŐ

Pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is egyaránt várják!

Megbízónk az alábbi juttatási csomaggal vár:
  • Versenyképes bérezés
  • Betanítási rendszer (minden új kollégának)
  • Stabil bejelentett 8 órás munkaviszony
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Támogatott tanulási lehetőség
  • Kellemes, családias munkahelyi légkör
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Munkahelyi extrák: zuhanyzási lehetőség, ingyen kávé, üdítő
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Villamosipari szakirányú végzettség (ha más területről érkezel, az sem hátrány!)
  • Pontos, megbízható, lelkiismeretes munkavégzés
  • Önállóság, problémamegoldó képesség
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erősáramú villamosipari végzettség
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat (pl. villanyszerelő)
A következők lennének a feladatok:
  • KIF és KÖF hálózatok építése, szerelése
  • Meglévő hálózatok bővítése, átalakítása, korszerűsítése
  • Fogyasztásmérők szabványosítása, szerelése
  • KIF/KÖF kábelszerelés
  • Villanyszerelés kis- és nagyfogyasztói hálózatokon és áramszolgáltatói területen

Munkavégzés pontos helye:

  • Budapest
Várjuk jelentkezésedet, hogy együtt formáljuk a jövő energiáját!

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed,
küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod