Partnerünk jelenleg tatai központjába keres új munkatársat
csapatuk bővítésére a következő munkakörbe:

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Főbb feladatok, munkák:
  • Beérkező megkeresések alapján műszaki egyeztetések lefolytatása a megrendelőkkel
  • Megrendelők kiírásai alapján műszaki kivitelezési koncepciójának (ütemterv, erőforrásterv stb.) elkészítése
  • Megrendelői ajánlatok, költségvetések, árkalkulációk és egyéb kalkulációk készítése
  • Közbeszerzések nyomon követése, közbeszerzési pályázatok összeállítása
  • E-építési naplókkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
Előnyt jelent:
  • „B” kategóriás jogosítvány
Megbízónk az alábbi juttatási csomaggal várja:
  • Stabil munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődés lehetősége
  • Határozatlan idejű szerződés
Munkavégzés pontos helye, ideje:
  • Tata
  • Hétfőtől péntekig napi 8 óra
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését,küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!