Partnerünk Németország egyik legnagyobb tejipari vállalatának magyarországi leányvállalata, mely 20 éve képviselteti magát a hazai piacon. Kiváló minőségű, mesterséges adalékanyagoktól mentes, ízletes tejtermékeket kínálnak.

Kis létszámú, fiatalos csapatukba keressük új kollégájukat

IRODAI ASSZISZTENS

pozícióba.

Az alábbi feladatokban számítanak Rád:
  • Pénzügyi és adminisztratív feladatok
  • Bejövő számlák iktatása, ellenőrzése
  • Bizonylatok, számlák archiválása
  • Belső nyilvántartások vezetése, ellenőrzése
  • Számlák, utalások, banki kivonatok előkészítése, belső rendszerbe történő rögzítése
Amire a pozíció betöltéséhez szükséged lesz:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább 1 éves tapasztalat asszisztensi vagy adminisztratív munkakörben
  • Erős alapszintű német nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Amit Partnerünk kínál:
  • Stabil jövedelem
  • Bejárás támogatás (BKK bérlet)
  • Fiatalos, dinamikus, összetartó csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség egy fejlődő vállalatnál
Munkavégzés helye és munkaidő:
  • Budapest, 6. kerület (Nyugati pályaudvartól 300 méterre)
  • Hétfőtől csütörtökig: 08:30-17:00, péntek: 08:30-14:30
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el frissített önéletrajzod a „Jelentkezés” gombra kattintva!