Partnerünk, egy nemzetközi szinten elismert IT szolgáltató, mely kimagasló eredményeket ért el a szálloda-, étterem-, kávézó- (HoReCa) és kiskereskedelmi iparágakban, új csapattagokat keres! Ha szeretnél részt venni a világ legnagyobb hivatalos Oracle Hospitality viszonteladójának sikertörténetében, most itt az alkalom, hogy csatlakozz hozzájuk

SERVICE DELIVERY SPECIALIST

pozícióba!

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Segítsd szállodák, éttermek, gyógyfürdők és fitneszklubok automatizálását szerte a régióban (országos partnerlátogatások, de leginkább Budapest és környéke).
  • Végezd szoftverek üzembe helyezését és biztosítsd a technikai támogatást.
  • Tarts végfelhasználói képzéseket és járulj hozzá a projektmenedzsment folyamatok hatékonyságához.
  • Nyújts műszaki támogatást ügyfeleik számára, ezzel is erősítve a vállalat hírnevét.
Mit várnak el Tőled?
  • Rendelkezz PMS és POS rendszerek telepítésében és konfigurálásában szerzett tapasztalattal, vagy legyen vendéglátóipari tapasztalatod informatikai tanulmányokkal vagy IT támogatói szerepkörben
  • Ismerd az Opera, Opera Cloud rendszereket vagy bármely korábbi verziót és/vagy MICROS POS rendszereket
  • Tudásod Oracle PL/SQL és MSSQL terén is legyen megalapozott
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudásod legyen szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány elvárás
Mit kínálnak Számodra?
  • Éves bónusz, ami a céges teljesítménytől függ
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása: vállalati telefon, laptop, és céges autó partnerlátogatásokhoz
  • Inspiráló munkakörnyezet Budapest XIII. kerületében, ahol a hétköznapjaidat hétfőtől péntekig töltheted (8 óra munkaidő + 1 óra ebédszünet)

Ha úgy érzed, hogy a fentiekben magadra ismertél, és készen állsz új kihívásokra, ne habozz! Töltsd fel angol nyelvű önéletrajzodat a „Jelentkezés” gombra kattintva!