Partnerünk egy globális vállalat, amely fenntartható megoldásokat fejleszt az épületek és ipari rendszerek klímaberendezései, hűtési és fűtési rendszerei terén. Fő tevékenységi körük a HVAC rendszerek tervezése, gyártása és karbantartása. Magas minőségű termékeiknek és szakértelmüknek köszönhetően széles körben ismertek és elismertek a szakmában, kiváló hírnévvel rendelkeznek.

Amennyiben szeretnél egy befogadó munkáltató bővülő csapatába tartozni, akik számára fontos a környezetbarát és energiahatékony technológia, akkor csatlakozz hozzájuk

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ

pozícióba.

Az alábbi feladatok várnak majd Rád:
  • Légkezelő berendezések értékesítése
  • Részvétel üzleti tervek kidolgozásában
  • Piaci növekedés támogatása, ügyfélportfólió építése
  • Igényfelmérés, műszaki tanácsadás
  • Árajánlatok kezelése
  • Értékesítési célok elérése
  • Havi előrejelzések készítése
  • Részvétel az értékesítési és műszaki megbeszéléseken
Amire a pozíció betöltéséhez szükséged lesz:
  • Mérnöki végzettség villamos, gépész, épületgépész vagy energetikai területen
  • Legalább 2 év légtechnikai légkezelő berendezések értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (napi szintű használat az anyavállalattal, vezetőséggel; tréningeken való részvétel)
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat, utazási hajlandóság
  • MS Office és valamely légkezelő kiválasztó és méretező szoftver ismerete
  • Magyar piaci információk ismerete, kapcsolatrendszer megléte
Előny:
  • Német nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál:
  • Tapasztalati szintnek megfelelő alapbér
  • Éves értékesítési bónusz (tervteljesítés esetén, éves bruttó bér 20%-a)
  • Cafeteria (havi nettó 22.500 Ft SZÉP Kártya)
  • Céges autó korlátlan magánhasználatra
  • Szakmai tréningek
  • Sportolási támogatás
  • Utazási támogatás (autó esetén 30 Ft/km, tömegközlekedés esetén bérlet)
  • Életbiztosítás
  • Jogi, pszichológiai és pénzügyi tanácsadás (családtagok számára is)
Munkavégzés helye és munkaidő:
  • Munkavégzés helye: országos (az iroda Budaörsön található, az IKEA-tól kb. 3 perces sétára)
  • Hétfőtől péntekig 8:00-16:30 között
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el frissített önéletrajzod a „Jelentkezés” gombra kattintva!