Partnerünk, az IVM Zrt., immár 12 éve foglalkozik ipari eszközkiadó automata rendszerek fejlesztésével, gyártásával és üzemeltetésével. Több mint 5000 aktív projekt és 400 elégedett ügyfél tapasztalataival 4 kontinensen van jelen. Megoldásaik széleskörű alkalmazást nyernek az egészségügy, információ- és kommunikációtechnológia, valamint a gyártás területén. Adatvezérelt rendszereik jelentős költségmegtakarítást és értékes adatokhoz való hozzáférést biztosítanak.

Dinamikus, nyitott és támogató csapatuk folyamatosan keres új lehetőségeket és fejlesztéseket. Csapatuk bővítése céljából keresik új munkatársukat az alábbi pozícióba:

GYENGEÁRAMÚ VILLAMOS TERVEZŐ MÉRNÖK

Feladatok:
  • Kapcsolási rajzok és nyomtatott áramkörök tervezése
  • Meglévő vezérlések továbbfejlesztése
  • Beágyazott szoftver fejlesztése
  • Műszaki specifikációk előkészítése és aktualizálása
  • Automaták villamos tervezése, dokumentációjának elkészítése és frissítése
  • Szabványmegfelelőség ellenőrzése
  • Alvállalkozó teljesítésének műszaki ellenőrzése
  • Villamosvédelmi szakemberekkel való szoros együttműködés
  • Hardverfejlesztés villamos oldalról történő támogatása
  • Prototípus építésében aktív részvétel, ellenőrzés, optimalizálás és dokumentálás
  • Teszt dokumentáció és riportok készítése
  • Hardver változások villamos oldali dokumentálása, kommunikálása és oktatása
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök)
  • 2-3 év tapasztalat egyedi mikroelektronikai rendszerek, vezérlők tervezésében
  • Analóg és digitális technika ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Intenzív együttműködés munkatársakkal
  • Jó problémafelismerő és problémamegoldó képesség
  • Rendszerezési képesség és proaktivitás
Előny/Személyes Kompetenciák:
  • GitHub verziókezelő rendszer ismerete
  • SolidWorks és DipTrace ismerete
  • Mérleges rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés
  • Magas cafetéria juttatás
  • 1 műszakos munkarend
  • Munkába járási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet
  • Családias munkahelyi légkör
Munkavégzés pontos helye:
  • Székesfehérvár
  • Kérjük, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!
Csatlakozzon partnerünkhöz, és legyen részese egy dinamikusan fejlődő vállalat sikerének! Ha szeretne részese lenni a jövő innovatív megoldásainak, jelentkezzen most!