Partnerünk több évtizede elismert résztvevője a hazai informatikai világnak. Átfogó, innovatív megoldásaikkal kiváló minőségű, a kor követelményeinek maximálisan eleget tevő szoftvereket biztosítanak felhasználóik számára. Emellett olyan egyedi informatikai megoldásokat kínálnak, amelyek növelik ügyfeleik hatékonyságát és elégedettségüket.

Bővítés miatt új kollégát keresünk lendületes webes fejlesztőcsapatukba az alábbi pozícióba:

SQL FEJLESZTŐ

Főbb feladatok, munkák:
  • Adatbázis platform és tartalmi migrációk készítése,
  • Adatbázis feltérképezése és adatmegfeleltetések készítése,
  • Adatbázis hangolási feladatok ellátása, lekérdezések optimalizálása,
  • Lekérdezések, függvények és tárolt eljárások készítése, optimalizálása.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség, preferáltan informatikai területen,
  • Minimum 2-3 év SQL fejlesztői tapasztalat (adatbázis fejlesztés),
  • Microsoft SQL Server naprakész ismerete,
  • Adatbázis platformok közötti áttöltési eljárások készítése (SSIS),
  • SQL és T-SQL fejlesztői nyelvek ismerete,
  • Analitikus gondolkodásmód, logikai képességek,
  • Önálló, határozott, agilis, terhelhető személyiség.
Előnyök:
  • Felsőfokú informatikus végzettség,
  • Adatmentési megoldások ismeretek,
  • Adatbázis teljesítmény problémák diagnosztizálásában való jártasság,
  • Releváns Oracle, Microsoft minősítések,
  • Egyéb relációs adatbázis kezelők ismerete (IBM DB2, MySQL, PostgreSQL),
  • Adattárház, üzleti intelligencia területén szerzett tapasztalat.
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, karrierlehetőség,
  • Felügyelt szakmai fejlődés, széleskörű tapasztalatszerzési lehetőséggel,
  • Rugalmas feladatkezelés, támogató légkör,
  • Hybrid munkarend, rugalmas munkaidő,
  • Modern irodai környezet,
  • Cégen belüli közösségi élet (pl. csapatépítők, céges ünnepek),
  • Rekreációs lehetőségek (pl. csocsó, pingpong).
  • Az iroda Budapesten, a 11. kerületben található, ahová hetente csak egyszer kell bemenni. A többi munkaidő Home Office.
Munkaidő:
  • Hétfőtől-péntekig napi 8 órás rugalmas munkavégzés, 09:00-től 15:00-ig tartó törzsidővel.
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!