Csatlakozzon több, mint 25 éve sikeresen működő partnerünk csapatához!

Több mint 25 éves szakmai tapasztalat és elkötelezettség jellemzi ipari csomagolóanyagok és csomagológépek nagykereskedelmi forgalmazásában működő partnerünket. Céljuk, hogy ügyfeleiknek a legmagasabb színvonalú, igényeiknek megfelelő csomagolástechnikai szolgáltatásokat nyújtsanak, időt és költséget megtakarítva számukra.

Most lehetőséged van egy dinamikus és fiatalos csapat tagjaként hozzájárulni a vállalat sikereihez. Keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKUS

Leendő feladatok:
  • Logisztikai folyamatok kezelése
  • Sofőrök és raktári dolgozók irányítása
  • Szállítási feladatok szervezése és ellenőrzése
  • Napi kiszállítási feladatok koordinálása
Álláshoz tartozó követelmények:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 3 év logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
Előnyt jelent:
  • SAP ismeret
  • Angol nyelvtudás
  • MS Office ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Targonca jogosítvány
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Fiatalos, barátságos és dinamikus csapat
Munkaidő:
  • Hétfőtől – péntekig, 07:30 - 16:00 óráig
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, XI. kerület
Ne hagyd ki ezt az izgalmas lehetőséget – légy részese a sikerüknek!
Ha szeretnél egy stabil háttérrel rendelkező, sikerorientált csapatban dolgozni, ahol valódi lehetőségek várnak rád, ne habozz! Küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!