Partnerünk a Sport car, 1996-ban nyitotta meg kapuit vásárlói előtt. 2011-től adás-vétel, teljes körű biztosítás, illetve hitelügyintézés mellet nagy sikerrel indították el autókölcsönzőjüket is!

Elégedett ügyfeleik folyamatos bővítésre, fejlődésre ösztönözték őket és 2013 novemberétől SPORT CAR CENTRUM néven megnyitották jelenlegi exkluzív autós központjukat, mely várja kedves régi és új ügyfeleiket egyaránt.

Hozzájuk keresünk csapatuk bővítése szempontjából új munkatársat az alábbi pozícióba:

AUTÓKÖLCSÖNZŐ MUNKATÁRS

Főbb feladatok:
  • Bérautók bérbeadása és visszavétele, illetve ezekkel kapcsolatos tennivalók kezelése
  • Ügyfelek kezelése, kapcsolattartás
  • Szakmai tanácsadás
  • Telefonos és e-mailes megkeresések kezelése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
Az állás betöltéséhez tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Minimum 2-3 éve meglévő B kategóriás jogosítvány
  • Kimagasló kommunikációs készség
  • Autók iránti érdeklődés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, megbízható munkavégzés
Az állás betöltésénél előnyt jelent:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás
Megbízónk az alábbi juttatási csomaggal várja:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Kedvezményes cégen belüli autóbérlési lehetőség
  • Mobil, telefon korlátlan belföldi hívással
Munkavégzés pontos helye:
  • 2142 Nagytarcsa, Nyár utca 3.
Munkaidő:
  • Heti 40 órás bejelentett munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen magyar nyelvű, fényképes önéletrajzának csatolásával az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!