Partnerünk több évtizede elismert résztvevője a hazai informatikai világnak.
Átfogó, innovatív megoldásaival kiváló minőségű, a kor követelményeinek
maximálisan eleget tevő szoftvereket biztosít felhasználói számára.
Emellett olyan egyedi informatikai megoldásokat kínálnak,
amelyek növelik ügyfeleik hatékonyságát és elégedettségüket.
Lendületes csapatukba keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

WORKFLOW MUNKATÁRS

Főbb feladatok, munkák:
  • SQL adatbázis lekérdezések készítése MSSQL adatbázisokhoz (alap select-ek írása),
  • Ügyfél folyamatok felmérése, folyamatábra készítése, munkafolyamatok elkészítése és kapcsolattartás,
  • Ügyfél által igényelt specifikációk készítése, elkészült fejlesztések tesztelése, beépítése ügyfél folyamatokba,
  • A cég által fejlesztett programokban megjelenő űrlapok készítése, illetve a hozzájuk tartozó dokumentumsablonok (Word dokumentum) paraméterezése (helyőrzők elhelyezése),
  • Az új ügyfelek részére workflow folyamatokkal kapcsolatokkal prezentációk készítése, bemutatása. Workflow oktatások, bemutatók megtartása,
  • Projektekben való aktív részvétel, ezeknek riportálása vezetők felé.
Elvárások:
  • MSSQL aktív használatával szerzett 1-3 éves gyakorlat, ami az interjún tesztelve lesz,
  • Minimum középfokú IT végzettség,
  • Folyamatábra készítési tapasztalat (Visio, Bizagi, stb),
  • BPMN ismerete,
  • Angol nyelv alapszintű ismerete (főleg írásban),
  • Optimális, hatékony Google kereső funkció használata,
  • Precizitás, szakmai igényesség jó problémamegoldó készséggel ötvözve,
  • Folyamatszemlélet, strukturált gondolkodásmód.
Ami extra előnynek számít:
  • Informatikai szakirányú, igazgatási szervező végzettség,
  • MSSQL/Oracle - SQL haladó szint (update, insert, cursor, Recursive Queries, stb magabiztos használata) Job-ok írása, táblamódosítások,
  • 1-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Iratkezelésben való jártasság.
Juttatások:
  • Hibrid munkarend, rugalmas munkaidő,
  • Kihívásokkal teli feladatok,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Modern irodai környezet,
  • Felügyelt szakmai fejlődés, széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség, izgalmas szakmai kihívások,
  • Támogató légkör,
  • Cégen belüli közösségi élet (pl. csapatépítők, céges ünnepek),
  • Rekreációs lehetőségek (pl. csocsó, pingpong).
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest
Munkaidő:
  • Hétfőtől-péntekig napi 8 órában, 09:00-15:00 törzsidővel, részleges Home Office lehetőséggel (előre egyeztetett beosztás szerint).
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!