"Csatlakozz ügyfelünk csapatához, ahol az építés művészete életre kel!"

Tudtad, hogy az építőipar formálja a jövőt?

Szeretnél vállalkozási mérnökként közvetlenül hozzájárulni a fenntartható építkezésekhez, formálva ezzel a jövőnket?
Szeretnéd, ha lehetőséged lenne egy multidiszciplináris csapatban dolgozni, ahol az ötleteid inspiráló hatással vannak a többiekre?
Olyan munkahelyet keresel, ahol támogathatják szakmai fejlődésedet és új készségek elsajátítását?
Fontos neked, hogy egy olyan cégnél dolgozz, amely elkötelezett a minőség és a megbízhatóság iránt és ahol büszke lehetsz az elkészült projektjeidre?

HA a fenti kérdésekre IGEN a válaszod, akkor itt a helyed!

Ügyfelünk egy elismert vállalat, amely a csarnoképületek – beleértve az üzemeket és raktárakat – tervezésére, acél vázszerkezetek gyártására és generálkivitelezésére specializálódott. Ezen kívül hagyományos építőipari projekteken, valamint irodaépületek generáltervezésén és kivitelezésén is aktívan részt vesz.

Légy egy inspiráló közösség részese, amely az innovációra és a minőségre összpontosít és csatlakozz hozzájuk, mint:

VÁLLALKOZÁSI MÉRNÖK

Feladatok, amikben számítanak Rád:
  • Generálkivitelezői és egyéb árajánlatok készítése, melyek alapjai lehetnek egy-egy sikeres projektnek,
  • Alvállalkozói ajánlatok beszerzése, kiértékelése, megrendelések precíz leadása,
  • Árazatlan költségvetés készítése és felülvizsgálata, hogy minden költség a helyén legyen,
  • Folyamatos kapcsolattartás megrendelőkkel és alvállalkozókkal, az erős partneri kapcsolat érdekében,
  • Közvetlen felettesed munkájának támogatása, a sikeres projektzárás érdekében,
  • Mennyiségi és költségszámítások készítése építészeti vagy statikus tervek alapján,
  • Árkalkulációk precíz készítése, hogy minden projekt nyereséges legyen.
Amit várunk Tőled:
  • Építész vagy építőmérnök végzettség, vagy releváns középfokú építőipari végzettség tapasztalatod alapján,
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat vállalkozási mérnökként (magasépítésben) VAGY műszaki előkészítő VAGY munkahelyi mérnökként,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • Alapszintű TERC, Pdf-X Change, Archicad ismeret.
Előnyben részesítünk, ha:
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel – ez segít a nemzetközi projektekben
Partnerünk az alábbiakat kínálja:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Év végi bónusz - cég teljesítményétől függően, kb. 1-2 havi bónusz,
  • Cafeteria: nettó 37.000 Ft MBH Szép kártya formájában,
  • Ingyen kávé, friss gyümölcs és masszázs a munkahelyen,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök,
  • Barátságos, családias légkör,
  • Hosszútávú karrierlehetőség, hogy itt építhesd a jövőd.
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület – közel a Magyar Vasúttörténeti Parkhoz

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig 8:00 – 17:00, rugalmas kezdési idővel, heti 1-2 nap home office lehetőséggel

Ha szeretnél részt venni egy dinamikus csapatban, ahol az ötleteid valósággá válnak, és a munkád jelentős hatással bír, ne habozz, küldd el még ma magyar nyelvű önéletrajzodat a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva és építsd a jövőt velük!