Ügyfelünk 563 MW-os teljesítményével a magyar villamosenergia-rendszer legnagyobb gáztüzelésű erőműve, a MET Csoport tagjaként stabil, tőkeerős társaság.
Jelenleg százhalombattai karbantartó csapatukba keressük hosszútávra, lelkes, új munkatársukat

VILLAMOS KARBANTARTÓ MÉRNÖK

pozícióba.

A munkakör főbb feladatai:
  • Az erőmű nagyfeszültségű villamos berendezéseinek, hálózatainak rendszeres karbantartása és üzemeltetése
  • Részvétel karbantartási tervek és műszaki fejlesztési tervek kidolgozásában
  • A szakterületére vonatkozó tervezett karbantartási programok megvalósításának ütemezése, koordinációja
  • Vállalkozói szerződések, anyag- és eszközbeszerzések szakmai, műszaki és garanciális tartalmának kialakítása, valamint a mennyiségi és minőségi követelmények meghatározása
  • Vállalkozók teljesítési minőségének ellenőrzése
  • Erősáramú karbantartási, műszaki fejlesztési tevékenységekkel összefüggő riportálási tevékenységek végzése, illetve végeztetése
Elvárások:
  • Villamosmérnöki végzettség (villamosenergia-ellátás, energetika szakirány)
  • Minimum 3 év releváns tapasztalat erősáramú szakterületen
  • Nagyfeszültségű berendezések karbantartásában szerzett gyakorlat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Iroda és technológiai szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány megléte
  • Jó problémamegoldó képesség, precizitás, megbízhatóság és felelősségtudat
Előnyt jelent:
  • Erőművi tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Lehetőség egy komplex, műszaki környezetben való munkavégzésre, ahol olyan technológiákkal és rendszerekkel dolgozhatsz, amelyek a villamosenergia-termelés alapját képezik
  • Széleskörű juttatási és kompenzációscsomag
  • Szakmai fejlődés, modernizáció, melyek által új tudásra és készségekre tehetsz szert, ami hosszú távon is biztosítja a szakmai fejlődésed
  • Izgalmas és stabil karrierlehetőség
  • Egy összetartó, támogató csapat tagjaként dolgozhatsz, ahol a szakmai tudásodat folyamatosan bővítheted, barátságos, egymás segítő munkatársak vesznek körül
Munkavégzés helye:
  • Százhalombatta
Jelentkezésedet önéletrajzzal és rövid motivációs levéllel várjuk!