Csatlakozz partnerünkhöz, és dolgozz IPAR 4.0 megoldásokkal a legkorszerűbb technológiákkal!

Veszprémi gyárukban, ahol személy- és tehergépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésével és gyártásával foglalkoznak most lehetőséged nyílik, hogy részt vegyél legújabb SMT gyártási üzletágukban.

VALEOsítsd meg náluk karriercéljaidat!

Bővülés miatt csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba:

AOI MÉRNÖK

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • AOI (viscom típusú) gépekre programok írása, valamint ezek fejlesztése.
  • Gyártóterületre vonatkozó fejlesztési tervek kidolgozása a költségoptimalizálás érdekében.
  • FMEA készítés támogatása.
  • Gépátvételben való aktív közreműködés.
  • SMT területén működő gépek szabványosítása, szoftverek és hardverek tekintetében.
  • Technikus kollégák képzése.
  • Akciótervek kidolgozása a selejtcsökkentés érdekében.
  • Éves karbantartás szervezésében való támogatás.
  • SMT területen történő gyártási változások koordinációja és nyomon követése.

Szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Felsőfokú végzettség (villamosmérnöki vagy mechatronikai vagy mérnökinformatikai területen)
  • Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk, ha tanulmányaidat sikeresen befejezted a fent említett területen egyikén.
  • AOI rendszerekkel szerzett 1-2 éves tapasztalat.
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Kiváló kommunikációs készség és határozott fellépés.
  • Jó helyzetfelismerési és erős problémamegoldó képesség.

Pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:

  • VISCOM ismeret.
  • Autóipari tapasztalat.
  • IPC standard ismeret.

Amit Partnerünk kínál:

  • 13. havi kifizetést nyújtanak.
  • Munkába járási támogatást adnak.
  • Cafeteria juttatást biztosítanak, amelyet kérhetsz SZÉP kártya kifizetéssel vagy több elem közül is választhatsz.
  • Negyedéves csoportos teljesítménybónuszt érhetsz el.
  • Iskolakezdési támogatást nyújtanak.
  • Employee Assistance Program, támogatást adnak a mindennapi kihívások leküzdésében.
  • Energia támogatást adnak, hogy otthon is könnyebb legyen.
  • Vállalati egészségbiztosítást kínálnak (Medicover).
  • Albérlet támogatással hozzájárulnak a lakhatási költségeidhez.
  • Munkatárs ajánlási program - jutalom vár rád ha új kollégát hozol a csapatukba.
  • 2018-ban átadásra került új logisztikai központjuk, amellyel eddigi alapterületük megduplázódott, így a legmodernebb környezetben dolgozhatsz.

Munkavégzés helye: Veszprém

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, és szívesen csatlakoznál a Partnerünk csapatába, akkor jelentkezz frissített MAGYAR nyelvű önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva: