„Készen áll arra, hogy SENIOR ÉRTÉKESÍTŐKÉNT a következő szintre emelje karrierjét COUNTRY MANAGERKÉNT?”

Ön, mint tapasztalt értékesítési szakember szeretné vezetőként inspirálni a csapatát, hogy megnöveljék a piaci részesedést és közösen érjenek el figyelemre méltó eredményeket?
Kíváncsi arra, hogyan válhat neve a sikeres stratégiai döntések és a kiemelkedő üzleti növekedés szimbólumává, miközben egy új, izgalmas karrierutat épít, mint Country Manager?

Ez a lehetőség ÖNRE vár!

Egy gyorsan fejlődő, nemzetközi szinten is jelenlévő vállalat, akik termékük és elhivatott csapatuk révén magas színvonalú megoldásokat kínálnak az ipar számtalan szereplői számára.

Megbízónk olyan szenvedélyes és eredményorientált ÉRTÉKESÍTÉSI SZAKEMBERT keres, aki készen áll arra, hogy COUNTRY MANAGER munkakörben bizonyítson, új irányt adjon a piaci növekedésnek, és megmutassa, hogyan lehet valódi hatást gyakorolni országos szinten.

SALES MANAGER (COUNTRY MANAGER karrierlehetőséggel)

Feladatok:
  • Vezeti és fejleszti a magyarországi szervezetet, biztosítva a vállalat pozíciójának erősítését a helyi piacon.
  • Aktívan részt vesz a piaci építésben, ügyféllátogatásokon, és támogatja a projekt koordinátorokat az értékesítési folyamatban.
  • A vállalati stratégia lokális adaptálása és végrehajtása.
  • Erős és elkötelezett csapat kialakítása, amely képes a piaci kihívásokra reagálni.
  • Az éves költségvetés elkészítése és a magyarországi P&L menedzselése.
Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai diploma, preferáltan mérnöki területen: építőmérnöki, építészmérnöki, mechatronikai-, anyagmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség,
  • Legalább 5-8 év erős tapasztalat értékesítésben és kereskedelmi szemléletben építőipari területen, preferáltan az építőanyagok és gépészeti rendszerek területén.
  • Legalább 1-2 éves vezetői tapasztalat az építőiparban,
  • Tapasztalat nemzetközi vállalati környezetben és ismeretek a kereskedelmi építési projektek piacáról,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
Amit megbízónk kínál:
  • Nemzetközi, stabil hátterű vállalatnál dolgozhat,
  • Lehetősége nyílik nemzetközi környezetben dolgozni, és tapasztalatot szerezni a globális építőipari piacon.
  • Támogatják munkatársaik fejlődését és karrierépítését, és számos képzési programot kínálnak.
  • Egy motivált, professzionális csapat része lehet, amely elkötelezett a közös célok elérése mellett.
  • Céges gépjármű, magánhasználatra is.

Helyszín: Budapest, Magyarország

Munkaidő: hétfőtől - péntekig, napi 8 óra - flexibilis

Ha úgy érzi, hogy Ön az ideális jelölt erre a pozícióra, küldje el angol nyelvű önéletrajzát a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva és csatlakozzon hozzájuk. Legyen része egy nemzetközi sikernek, ahol minden nap új lehetőségeket kínál!