Partnerünk, az osztrák anyacéggel rendelkező Lagermax Autótranszport Kft.
több, mint 300 dolgozójának biztosít egy stabil, kiszámítható megélhetést.

Budaörsi telephelyén 34 éve lát el különböző autólogisztikai feladatokat mint például autószállítás és szállítmányozás, szervíz.

Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

VÁMOSZTÁLY VEZETŐ

Főbb feladatok:
  • A cég vezetésének vámszakmai támogatása lesz a fő feladatod.
  • A vámügyi tevékenység vezetői és szakmai irányítása, szervezése, ellenőrzése fogja kitenni főleg a mindennapjaidat ( 4 fő vámügyi ügyintéző kolléga irányítás).
  • A vámtevékenység végrehajtásához szükséges személyi feltételek és érvényes engedélyek biztosítás.
  • Vámolásra kerülő áruk tarifálása, vámkezelés precíz, pontos végrehajtása.
  • AKészíts a vámosztály eredményes munkájáról beszámolókat.

Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Regisztrált és érvényes vámtanácsadói igazolvány.
  • Minimum 5 év hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat.
  • A vámmal és a külkereskedelemmel kapcsolatos jogszabály környezet naprakész ismerete.
  • Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban (vállalaton belüli kommunikációhoz és partnerekkel történő kapcsolattartáshoz).
  • Jó kommunikációs képesség, ügyfélközpontú szemléletmód.
  • Jó problémafelismerő és megoldó képesség.
  • Magabiztos fellépés, önálló munkavégzés.
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek.

Előnyt jelent:
  • Kompakt-Zoll vámszoftver ismerete.

Amit Partnerünk kínál:
  • Versenyképes fizetés, bónuszok.
  • Cafeteria.
  • Céges autó - korlátlan üzemanyagköltség térítéssel, teljeskörű magánhasználatra.
  • Támogató vezetői gárda.
  • Biztos pozíció egy stabil nagyvállalatnál.
  • Változatos feladatkör.
  • Egy elkötelezett, befogadó csapat.

Munkavégzés pontos helye és ideje:
  • Budaörs, hétfőtől péntekig 7:00 - 16:00
Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődését,
küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát