Megbízónk egy német tulajdonú, nemzetközi szinten vezető szerepet betöltő vállalat, amely biztonságtechnikai termékeket, megoldásokat és szolgáltatásokat biztosít ügyfelei számára. Termékskálájába tartozik a légzésvédelem, a kábítószer- és alkoholszűrő eszközök és a személyre szabott mérnöki megoldások, valamint az egyéni védőfelszerelések, szerviz, oktatás, illetve mind a hordozható, mind a telepített gázérzékelő megoldások.

Biztonságtechnikai üzletáguk bővítése céljából keressük legújabb csapattagjukat

KIJÁRÓ SZERVIZTECHNIKUS

pozícióba.

Az alábbi feladatokban számítanak Rád:
  • Ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás, szerviz-szerződések frissítése
  • A cég termékeinek karbantartása, szervizelése a vállalat saját szervízműhelyében, valamint az ügyfelek telephelyein
  • Hibakeresés, szoftveres bemérések végzése
  • Felhasználók oktatása
  • Szervízvezetővel való szoros együttműködés
Amivel szeretnék, ha rendelkeznél:
  • Mechatronikai vagy elektronikai területen szerzett középfokú végzettség
  • Legalább 1 éves általános elektronikai területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (nemzetközi tanfolyamok elvégzéséhez, műszaki leírások megértéséhez, telefonos és e-mailes egyeztetésekhez)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek: Excel, Word, CRM rendszer használat
  • B kategóriás jogosítvány - aktív vezetői gyakorlat
Előny, de nem elvárás:
  • Metrológiai készségek, ismeretek
  • Elvégzett robbanásbiztos villamosberendezés kezelő, javítói képzés
Amit Partnerünk kínál:
  • Piacképes fix alapbér
  • Éves bónusz (mértéke a céges és egyéni célkitűzések teljesítésének függvénye)
  • Havi nettó 27.000 forint értékű melegétkezési hozzájárulás
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (mobiltelefon, laptop)
Munkavégzés helye:
  • Országszerte a vállalat partnereinél
  • Heti 1-2 alkalommal a cég XIII. kerületi telephelyén
Munkavégzés ideje:
  • H-CS 8:00-17:00, P 8:00-14:30 (rugalmas)
Amennyiben szívesen erősítenéd ügyfelünk szervízcsapatát, várjuk frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!