Szeretnél egy új beruházás egyik legfontosabb szereplője lenni? Szereted a folyamatokat az elejétől a végéig nyomon követni és több társosztály munkájára hatással lenni?

Partnerünk egy vezető francia multinacionális vállalat, amely az energiamenedzsment és az automatizálás nemzetközi szakértője. Több mint 100 országban vannak jelen, és világelsők az áramgazdálkodási termékek, automatizálási rendszerek és kapcsolódó megoldások gyártásában.

Bővülés céljából keressük jelenleg 8 fős csapatuk új tagját

TENDER MÉRNÖK

pozícióba.

Az alábbi feladatok várnak majd Rád:
  • A feladataid közé fog tartozni a vevői igények értelmezése és a megfelelő ajánlatok kidolgozása. Fontos lesz figyelembe venned a kockázatokat és a lehetőségeket, valamint a kockázatok csökkentése és a profit növelése érdekében szükséges intézkedések meghatározása kiemelt feladatod lesz.
  • Biztosítanod kell, hogy minden feltétel a szabványoknak megfelelő legyen, előkészíteni a szükséges dokumentumokat és részt venni az átadási megbeszéléseken.
  • Kapcsolatot fogsz tartani a sales csapat tagjaival és a gyártásban résztvevő társosztályokkal is.
Amire a pozíció betöltéséhez szükséged lesz:
  • Felsőfokú villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök végzettség.
  • Legalább 1 év gyártási környezetben szerzett tapasztalat, akár pályakezdő jelöltek jelentkezését is várjuk.
  • Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás (A belső céges kommunikációhoz).
  • Magas szintű kommunikációs és tárgyalási készségek.
  • Proaktív problémamegoldó képességek és eredményorientáltság.
A kiválasztásnál előnyt jelent:
  • Német nyelvtudás.
  • SAP ismeret.
Amit Partnerünk kínál:
  • Tapasztalati szintnek megfelelő alapbér.
  • Havi bónusz (gyártási teljesítmény függvénye).
  • Éves bónusz (egyéni teljesítmény alapján).
  • Cafeteria.
  • Utazási hozzájárulás.
  • Ingyenes transzfer Budapestről (Corvin-negyedtől és az Oktogontól indulnak a buszjáratok 7:30-kor).
  • Élet- és balesetbiztosítás.
  • Medicover egészségügyi ellátás.
  • Ingyenes nyelvtanfolyamok.
  • Globális családi szabadság program.
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek.
  • Nemzetközi karrierlehetőségek.
Munkavégzés helye és munkaidő:
  • Dunavecse, 45 perc autóútra Budapesttől.
  • Általános iroda munkaidő (8:00 - 16:30).
  • Home office lehetőség a betanulási időszak után (Heti 2 nap).
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el frissített, ANGOL NYELVŰ önéletrajzod a „Jelentkezés” gombra kattintva!