Tapasztalt fuvarszervezőként szívesen kamatoztatná szakértelmét egy olyan jól strukturált és együttműködő csapatban, ahol lehetősége van a szervezésre és koordinációra helyezni a fókuszt, ad-hoc teendők nélkül?

Ez a tökéletes lehetőség!

Partnerünk egy holland tulajdonban lévő fuvarozó vállalat, fő tevékenysége az Európai Unión belüli közúti fuvarozás saját flottával

Az alapítók célja egy olyan vállalkozás létrehozása volt, amely rendelkezik a folyamatos fejlődés potenciáljával és alkalmas a legmagasabb igényeket támasztó nemzetközi megbízók kiszolgálására. A magas színvonalú szállítást tapasztalt irányítóik és a sok éves gyakorlattal rendelkező gépkocsi vezetőik garantálják.

Most újonnan felépített, bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

FUVARSZERVEZŐ

Amiben számítanak szakértelmére:
  • A fuvartervek összeállítása, fuvarfeladat kiadása a sofőröknek, végrehajtásának folyamatos figyelemmel kísérése és ellenőrzése (95%-ban fix fuvarok).
  • A sofőrök folyamatos és közvetlen irányítása, instruálása.
  • A fuvarfeladat teljesítése közben felmerülő eltérések kezelése, problémák megoldása.
  • Sofőrökkel rendszeres beszélgetések megtartása.
  • Szabadság esetén az éjszakai műszakban dolgozó fuvarszervező helyettesítése, autókkal felmerülő problémák kezelése.
  • A fuvarokhoz tartozó számlákkal kapcsolatosan egyeztetés az adminisztrációval (ők állítják ki és egyeztetik a partnerekkel), valamint a pénzüggyel (a számlázást és a tartozások kezelését ők végzik).
Fontos a munkakör hatékony és sikeres betöltéséhez:
  • Legalább középfokú végzettség és minimum 5 év tapasztalat nemzetközi közúti fuvarozásban.
  • Saját flotta (ideálisan legalább 30 jármű) fuvarszervezésében, tervek összeállításában és sofőrök közvetlen irányításában szerzett tapasztalat (truck planner).
  • Legalább erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban (a Tulajdonossal és a külföldi sofőrökkel való kapcsolattartás céljából).
  • B kategóriás jogosítvány (a telephely megközelíthetősége miatt).
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.
  • Önálló döntéshozatal, megoldás orientáltság.
Előnyt jelent:
  • Nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat.
  • InnoManagement rendszerben szerzet tapasztalat.
Amivel Partnerünk támogatja és megbecsüli munkáját:
  • A piacon kiemelkedő, tapasztalatát és szakmai tudását tükröző bérezés.
  • Rendezett, modern munkakörülmények és egy rendkívül pozitív, támogató vállalati kultúra.
  • Munkába járás költségeinek támogatása.
  • Jól lehatárolt feladatkörök, szervezett csapat és időbeosztás, mely által a tényleges szakmai feladatokra tud koncentrálni és fejlődni, továbbá biztosítja a munka és magánélet megfelelő egyensúlyát.
Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Munkaidő: 7:00 vagy 8:30-as kezdés megbeszélés szerint, 8 órás munkaidő (kizárólag nappali munkavégzés, éjszakai rendelkezésre állás csak helyettesítés esetén fordul elő).

Jelentkezzen most angol nyelvű önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva: