Megbízónk összetett mérnöki, valamint menedzsment szolgáltatásokat nyújt az építészet, projekt-, és építésmenedzsment területén. Szakmai tapasztalatukat számos nemzetközi megbízással alapozták meg, szakmai díjakkal elismert iroda, lakó-, továbbá hotel fejlesztések megvalósításával.

Fejlesztői, partneri és alkotói szemlélettel, erős stratégiai és üzleti felfogással vezetik a projektjeiket. Hatékony menedzsment eszközöket és a legújabb technológiát alkalmazzák a fejlesztések sikeres és magas minőségű megvalósítása érdekében.

Csapatuk bővítése céljából keressük újabb kollégájukat:

PROJEKTMENEDZSER

pozícióba.

Az alábbi feladatokban számítanak Rád:
  • Projektek előkészítése, műszaki követelmények összegyűjtése
  • Tervek ellenőrzése, javaslattétel műszaki és költségoptimalizálási intézkedésekre
  • Ajánlati felhívás összeállítása, pályázatok lebonyolítása, elbírálása
  • Az engedélyezési eljárás lebonyolítása, kapcsolattartás a tervezővel és az engedélyező hatósággal
  • A projektek folyamatos nyomon követése
  • Időszakos jelentések készítése a vállalatvezetés számára
Elvárások:
  • Építészmérnök vagy építőmérnök végzettség
  • Projektmenedzserként/ műszaki ellenőrként szerzett tapasztalat
  • Műszaki ellenőri jogosultság
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt - külföldi partnerekkel való tárgyalások, kapcsolattartás során használatos
  • Magabiztos MS Office, MS Project ismeret
  • Kiváló szervező készség, problémamegoldó készség
Előny:
  • AutoCAD vagy ArchiCAD ismeret
  • Egyéb nyelvtudás

Amit Partnerünk tud nyújtani:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Teljesítmény alapú bónusz - céges és egyéni teljesítmény alapján
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök - laptop, mobiltelefon
  • Stabil vállalat, magas színvonalú projektek
Munkavégzés helye és munkaidő:
  • Budapest 11. kerület és 8. kerület - iroda és projekthelyszín
  • Hétfőtől péntekig 8:00 – 17:00 vagy 9:00 – 18:00

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el frissített önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!