"Ha a beszerzési szakma lelkes képviselője vagy, és mindig is arra törekedtél, hogy a legjobb üzleti lehetőségeket biztosítsd, akkor jelentkezz még ma, és legyél részese ügyfelünk sikertörténetének!

Dolgozz egy olyan cégnél, ahol a minőség és az innováció találkozik, ahol szakmai fejlődési lehetőségeket kínálnak, és ahol a munkád értékét igazán megbecsülik!"

Megbízónk 1997 óta a csőszigetelések és csőhéjak piacának meghatározó szereplője.

Egy elhivatott munkatársat keresünk, aki segíti növekedésüket és hozzájárul nemzetközi sikereikhez, az alábbi munkakörben:

BESZERZŐ

Mi az, amiben számítunk Rád:
  • Kapcsolattartás külföldi és hazai beszállítókkal, partnerekkel angol nyelven,
  • A gyártási terület beszerzési oldalról való támogatása,
  • Alapanyagok beszerzése, árajánlatok bekérése és rögzítése,
  • Indirekt beszerzés,
  • Rendelések ütemezése, szállítások szervezése,
  • Új beszállítók és partnerek keresése,
  • Beszerzési szerződések előkészítése,
  • Beérkező számlák és egyéb dokumentumok kezelése.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Minimum 3 év tapasztalat beszerzésben,
  • Min. társalgási szintű angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek,
  • Tapasztalat ár alku folyamatában,
  • Képesség többféle prioritás kezelésére.
Előnyt jelent, DE nem feltétele a pozíció betöltésének:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Tapasztalat a szigetelőanyag iparágban,
  • Stratégiai beszerzésben szerzett munkatapasztalat,
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete.
Mit kínálnak?
  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés és év végi jutalom,
  • Munkába járás támogatása,
  • Stabil munkahely és nemzetközi projektekben való részvétel,
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy segítőkész és lelkes csapatban,
  • Család-barát munkakörnyezet és kiszámítható munkaidő,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: laptop és mobiltelefon,
  • Munkahelyi extrák: parkoló, ingyen kávé és üdítő.
Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkaidő: hétfőtől - péntekig, 7.00 - 15.30-ig

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!