Partnerünk a Rustler Kft. az osztrák tulajdonú Rustler-Group
2008-ban alapított magyarországi leányvállalata.

Elsősorban irodaházak üzemeltetésére nyújtanak megoldásokat.

Bővülő létesítményüzemeltető csapatukba keresünk
új munkatársat (rész- vagy teljes munkaidőben) az alábbi pozícióba:

SALES MANAGER

Amit kínálnak:
  • Folyamatosan fejlődő, nemzetközi háttérrel rendelkező cég
  • Összetartó, lendületes csapat
  • Karrier és oktatási terv
  • Szakmai kihívások
  • Versenyképes fizetés
Feladataid a következők lesznek:
  • Direkt és indirekt megkeresések telefonon, e-mailben és személyesen egyaránt
  • Ügyfél igények felmérése, piackutatások elkészítése
  • Új ügyfelek felkutatása és megszólítása
  • Szolgáltatások értékesítése
  • Meglévő sales folyamatok felmérése, fejlesztése
  • Ügyfél prezentációk elkészítése, megtartása
  • Online marketing
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns 2+ év tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott, megnyerő megjelenés
  • Hosszútávú elkötelezettségre való hajlandóság
  • Agilitás
Előnyt jelent:
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Műszaki affinitás
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,
küldje el lehetőleg fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével