Partnerünk az Agrokémia Sellye Zrt.
Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő vegyianyag gyártó vállalata,
mely kiváló minőségű növényvédelmi termékek gyártására szakosodott.

Tevékenységeik között szerepel növényvédőszerek formázása és
kiszerelése, termékeink között megtalálhatóak saját fejlesztésű
autóipari folyadékok, felület- és kézfertőtlenítőszerek is.

Megbízónk hosszútávú kapcsolatokat ápol
a FÁK államokban, valamint a MENA régióban.

A biztonságos és a jogszabályoknak megfelelő munkavégzés biztosítása, a környezet-,
egészség- és munkavédelmi előírások betartása, illetve a veszélyes anyagok
és hulladékok megfelelő kezelése érdekében keresnek
új munkatársat a következő munkakörbe:

KEM (HSE) KOORDINÁTOR

Ez a munkakör egy érett gondolkodású, autonóm személyiséget kíván,
aki jól tud másokkal együttműködni, és képes asszertívan kommunikálni.

Feladatok:
  • A vállalat tevékenysége és a munkavégzés során a környezet-, egészség- és munkavédelmi jogszabályoknak, szabványkövetelményeknek, és a vállalat tevékenységéhez kapcsolódó egyéb előírásoknak való megfelelés biztosítása
  • Hulladékkezeléssel, veszélyes anyagokkal kapcsolatos tevékenységek teljes körű ellátása; biztonsági adatlapok naprakészen tartása, kezelése
  • A tevékenységéhez tartozó oktatások (munkavédelmi, tűzvédelmi, ADR, hulladékkezelés) szervezése, koordinálása, képzési anyagok naprakészen tartása
  • Helyszíni bejárások szervezése, dokumentálása, hiányosságok feltárása, javító intézkedések nyomon követése
  • Munkavédelemmel kapcsolatos tevékenységek tervezése és irányítása, egyéni védőeszközökre vonatkozó követelmények ellenőrzése
  • Kapcsolattartás, együttműködés a leendő munkatárs munkáját segítő szerződött – munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi, valamint veszélyes anyagok kezelésében jártas – szakértő partnerekkel
  • Munkavédelmi, tűz- és katasztrófavédelmi szakértőnkkel együttműködve incidensek kivizsgálása, gyökérokelemzések készítése, javító intézkedések megtétele
  • Vonatkozó jogszabályok ismerete és követése, változásaik implementálása
  • Hatósági kapcsolattartás, adatszolgáltatás
  • Külső és belső auditokon való részvétel
Az állás betöltéséhez tartozó elvárások:
  • Preferáltan felsőfokú szakirányú végzettség (környezetvédelmi/munkavédelmi)
  • Legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Elhivatottság a szakma iránt, konfliktuskezelési készség, rugalmasság
  • Kiváló kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség
  • Autonóm, proaktív, megoldásközpontú személyiség
Előnyt jelent:
  • ISO 14001 szabvány ismerete, belső auditori képzettség/gyakorlat
  • Vegyiparban vagy gyártó cégnél szerzett tapasztalat
Amit Megbízónk kínál:
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria, béren kívüli juttatások
  • Változatos feladatok, lehetőség a vállalati gyakorlat alakítására
  • Képzések, tanfolyamok biztosítása
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszútávú, stabil munkahely
Munkavégzés pontos helye:
  • Sellye
Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését és
kedvet érez egy kötetlen bemutatkozó beszélgetésre akkor
a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva, töltse fel szakmai önéletrajzát!