Partnerünk a lég-, szabályozás- és hajtástechnológia területén az egész világon több, mint 100 éve tevékenykedő vállalat. Vonzerő és innováció jellemzi őket. A gyártástól a felhasználásig minden termékük energiatakarékos és erőforrás-kímélő.

Bővülés céljából keressük csapatuk új tagját

ÜZEMFENNTARTÁSI PROJEKTVEZETŐ MÉRNÖK

pozícióba.

Az alábbi feladatok várnak majd Rád:
  • Üzemfenntartási tevékenység és projektek szervezése
  • Új beruházások tervezése, projektek előkészítése, megvalósítása
  • Épületek, épületgépészeti berendezések és létesítmények karbantartásának felügyelete
  • Üzem karbantartási munkáinak szervezése az árajánlatok bekérésétől, a munkálatok felügyeletén keresztül a teljesítésigazolásig
  • Kapcsolattartás a terület külső beszállítóival, kivitelezőkkel
  • Üzembehelyezések műszaki támogatása
Amire a pozíció betöltéséhez szükséged lesz:
  • Felsőfokú gépészmérnök, villamosmérnök vagy épületgépész mérnök végzettség
  • Legalább 3 év épületgépészeti vagy üzemeltetői területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes, aktív német vagy angol nyelvtudás (napi szintű egyeztetés az anyavállalat kollégáival)
  • CAD/CAM ismeret
A kiválasztásnál előnyt jelent:
  • Ipari környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Projektszemlélet
  • CMMS, ERP rendszerek ismerete
Amit Partnerünk kínál:
  • Tapasztalati szintnek megfelelő alapbér
  • Célprémium (bruttó éves bér 10%-a, célfeladatok megvalósulásának függvényében)
  • 13. havi fizetés
  • Jelenléti bónusz (bruttó 25.000 Ft/hó)
  • Senioritási bónusz (bruttó alapbér 1-5%-a, a vállalatnál ledolgozott évek függvényében)
  • Cafeteria (7. hónaptól havi bruttó 47.500 Ft SZÉP Kártya)
  • Munkába járási támogatás (nettó 36 Ft/km), ingyenes parkolási lehetőség
Munkavégzés helye és munkaidő:
  • Marcali (a vasútállomástól 3 percre autóval)
  • Rugalmas munkaidő 7:30-15:50 között, törzsidő: 10:00-14:00
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el frissített önéletrajzod a „Jelentkezés” gombra kattintva!