Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával
és emblémázásával foglalkozó ANDA Present Group.

Hozzájuk keresünk új munkatársakat csapatukba
teljes munkaidőben az alábbi pozícióba:

RECEPCIÓS

Amit nyújtanak neked:
  • Magyar tulajdonú cégüknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Korszerű, igényes irodai munkakörnyezetet
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Ingyenes céges parkolót
  • Home Office lehetőséget próbaidőt követően
  • A munka-magánélet egyensúlyát
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget
A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Vendégek fogadása, kísérése, kiszolgálása
  • Tárgyalók és teakonyha rendben tartása
  • Futárok szervezése és fogadása
  • Kapcsolattartás az irodaház üzemeltetésével és a postázóval
  • Adminisztrációs feladatok ellátása: iktatás, postázás, számla és fuvarlevél nyilvántartás kezelése, fénymásolás
  • Telefonok kezelése
  • Vezetők és munkatársak számára információ átadása és segítségnyújtás
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Legalább középfokú iskolai végzettséged van
  • Alapfokú angol nyelvismerettel rendelkezel
  • Otthonosan mozogsz a vendéglátás világában
  • Van tapasztalatod adminisztratív munkavégzésben
  • Szereted az önálló feladatokat (betanulást követően)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel
  • Ügyfélközpontú vagy
  • Kedves, talpraesett és pörgős személyiség jellemez
Munkavégzés pontos helye:
  • 1087 Budapest. Könyves Kálmán krt. 48-52.
Munkaidő:
  • Hétfőtől - péntekig 08:30-16:00 óráig
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed,
a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva, töltsd fel szakmai önéletrajzodat,
valamint regisztrálj Partnerünk jelölti adatbázisába!