Szenvedélyesen érdekli az informatika és irodatechnika világa,
akkor olvassa el hirdetésünket, mert ez Önnek szól!

Miért csatlakozzon hozzájuk?

Ügyfelünk leginnovatívabb és legkeresettebb üzletága,
piacvezető gyártói minősítésekkel rendelkező
mérnöki tudással biztosítja Önnek a legjobb hátteret és lehetőségeket.

Náluk nemcsak munkát, hanem karrierlehetőséget találhat.

Itt minden adott, hogy szakmai tudását kamatoztathassa,
és valódi értéket teremtsen ügyfeleik számára.

Legyen része egy sikeres, folyamatosan fejlődő vállalatnak,
ahol megbecsülik és elismerik a munkáját.

Több, mint 10 éve az irodai megoldások és
informatika világában úttörő szerepet játszanak.

Otthonosan mozognak azokon a területeken, amelyek elengedhetetlenek a modern,
minden igényt kielégítő irodai munkahelyek létrehozásához.

Most pedig Önt keressük, hogy csatlakozzon hozzájuk
és hozzájáruljon sikereikhez az alábbi munkakörben:

IT SALES MUNKATÁRS

Mi az, amiben számítanak Önre:
  • A cég termékeinek, szolgáltatásainak értékesítése, új üzleti lehetőségek keresése,
  • Hangsúlyosan hunting tevékenység, új ügyfelek felkutatása, kapott lead-ek kezelése, igények feltérképezése, tárgyalások lebonyolítása, ajánlattétel és szerződtetés,
  • Termék- és szolgáltatásfejlesztésben való aktív részvétel, javaslattétel,
  • A piaci lehetőségek figyelése, információk begyűjtése, hosszú távú kapcsolatok kialakítása, ápolása,
  • Jellemzően nagy értékű projektek létrehozása, koordinálása, támogatása,
  • Cégképviselet szakmai kiállításokon, fórumokon, irodapiaci és facility menedzsment networking,
  • Ügyfelekkel, beszállítókkal, alvállalkozókkal és üzletágvezetőkkel való szoros munkakapcsolat.
Mi az, ami sikeressé teszi Önt:
  • Főiskolai vagy egyetemi gazdasági végzettség,
  • 1-3 éves B2B értékesítésben (nagy értékű termék vagy szolgáltatás értékesítése) szerzett tapasztalat,
  • Hunting attitűd,
  • Corporate ügyfélköri kapcsolatrendszer és B2B irodapiaci és facility menedzsment ismeret,
  • MS Office ismeretek,
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, asszertív kommunikáció és pozitív szemlélet,
  • "B" kategóriás jogosítvány.
Előny:
  • Angol nyelvtudás.
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés és juttatások: projektalapú jutalék és 13. havi fizetés céges éves eredménytől függően,
  • Rendszeres utalás SZÉP kártyára,
  • Próbaidő lejártát követően Medicover white egészségbiztosítási csomag,
  • Irodában ingyen fogyasztható kávé, tea, üdítő,
  • Hetente érkezik gyümölcs,
  • Céges autó magánhasználattal,
  • Fejlődési lehetőségek: Folyamatos képzések és szakmai fejlődés, hogy mindig naprakész legyen a legújabb trendekkel és technológiákkal,
  • Barátságos munkahelyi légkör, összetartó csapat, ahol mindenki támogatja egymást,
  • Innovatív termékportfólió: A legújabb irodai és informatikai megoldások széles skálája, amelyeket ügyfeleik imádnak,
  • Csapatépítő programok (havi rendszerességű).
Munkavégzés pontos helye:
  • Országos, Budapest és környéke és akár külföld is (a cég irodája IV. kerületben található, de szeptembertől az iroda a X. kerületbe költözik).
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig rugalmasan alakítható napi 8 óra.
Ha készen áll a kihívásokra és szeretne egy inspiráló csapat tagja lenni,
küldje el önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!
„Csatlakozzon és építse együtt Partnerünkkel a jövőt!”