Partnerünk, az osztrák anyacéggel rendelkező Lagermax Autótranszport Kft.
több, mint 300 dolgozójának biztosít egy stabil, kiszámítható megélhetést.

Budaörsi telephelyén 34 éve lát el különböző autólogisztikai feladatokat.

Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

VÁMOSZTÁLY VEZETŐ

Amit Partnerünk kínál:
  • Versenyképes fizetés, bónuszok
  • Támogató vezetői gárda
  • Biztos pozíció egy stabil nagyvállalatnál
  • Változatos feladatkör
  • Egy elkötelezett, befogadó csapat
Főbb feladatok:
  • A cég vezetésének vámszakmai támogatása
  • A vámügyi tevékenység vezetői és szakmai irányítása, szervezése, ellenőrzése
  • A vámtevékenység végrehajtásához szükséges személyi feltételek és érvényes engedélyek biztosítása
  • Vámolásra kerülő áruk tarifálása
  • Vámkezelés precíz, pontos végrehajtása
  • A vámosztály munkájáról naprakész beszámolók készítése
  • Az ügyvezető által rábízott feladatok elvégzése
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Regisztrált és érvényes vámtanácsadói igazolvány
  • Minimum 5 év hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • A vámmal és a külkereskedelemmel kapcsolatos jogszabály környezet naprakész ismerete
  • Jó kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Jó problémafelismerő és megoldó képesség
  • Magabiztos fellépés
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Csapatjátékos
  • Precizitás, integritás, rugalmasság
Előnyt jelent:
  • Kompakt-Zoll vámszoftver ismerete
Munkavégzés pontos helye:
  • Budaörs
Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődését,
küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát