Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával
és emblémázásával foglalkozó ANDA Present Group.

Hozzájuk keresünk új munkatársakat csapatukba
teljes munkaidőben az alábbi pozícióba:

OPERATÍV BESZERZÉSI VEZETŐ

Amit nyújtanak Neked:
  • Magyar tulajdonú cégüknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Korszerű, igényes irodai munkakörnyezetet
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Ingyenes céges parkolót
  • Home Office lehetőséget próbaidőt követően
  • A munka-magánélet egyensúlyát
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget
A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Beszerzési igazgató támogatása a cégcsoport beszerzési stratégiájának megvalósításában
  • A cégcsoport beszerzési tevékenységének operatív szakmai irányítása, felügyelete és ellenőrzése
  • Beszerzési terület napi operatív és vezetői feladatainak ellátása
  • Feladatok kiosztása, összefogása, koordinálása, határidők betartatása
  • Beszámoló, státuszjelentések a Beszerzési igazgató felé
  • Felső vezetői döntések előkészítésének támogatása
  • Kapcsolattartás a már meglévő és leendő beszállítókkal, valamint a szállítók kiértékelése
  • Készletgazdálkodás
  • Katalógustermékek és gyártási alapanyagok beszerzése a jóváhagyott igények alapján
  • Piacelemzés és piacfigyelés
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Felsőfokú gazdasági végzettséged van
  • Legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Középfokon kommunikálsz angol nyelven írásban és szóban egyaránt
  • Precizitás, analitikus készség jellemez
  • Magas szinten ismered az MS Office programokat
  • Terhelhető és rugalmas vagy
  • Proaktív hozzáállással és felelősségteljes személyiséggel rendelkezel
  • Jó prezentációs és érvelési készségeid vannak
Előnyt jelent:
  • Business Central/ Microsoft Navision ismerete
Munkavégzés pontos helye, ideje:
  • 1087 Budapest. Könyves Kálmán krt. 48-52.
  • Hétfőtől - péntekig 08:30-17:00 óráig
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed,
a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva, töltsd fel szakmai önéletrajzodat,
valamint regisztrálj Partnerünk jelölti adatbázisába!