Partnerünk a Solar Rendszerépítő Kft. az elmúlt 15 év alatt több, mint 1 millió napelemet telepített
itthon és külföldön. Jelenleg 35 saját alkalmazottal dolgoznak, családi házak,
ipari csarnokok napelem rendszerét és földi telepítésű erőműveket építenek.
A cég a legkorszerűbb gépekkel, szerszámokkal, anyagokkal dolgozik,
naprakészen követve az újdonságokat és a folyamatosan bővülő igényeket.

"Fontos számunkra, hogy közös munkával elérjük cégünk biztonsággal kitűzött céljait
és megtaláljuk az egyensúlyt a munkahely és a magánélet között.
Cégünk folyamatosan dolgozik a megfelelő munkakörülmények fenntartásán,
figyelemmel kísérve dolgozóink szakmai fejlődését."

Csapatuk erősítésére új munkatársukat keressük
Veszprém környéki munkavégzéshez az alábbi pozícióban:

ÉPÍTÉSVEZETŐ ÉS PROJEKT MENEDZSER

Főbb feladatok, munkák:
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, telefonhívások kezelése,
  • Projekt előkészítésében való részvétel, folyamatok összefogása, határidők nyilvántartása, ellenőrzése,
  • Projekt dokumentumainak összeállítása, szerkesztése, nyomtatása és továbbítása belső és külső vevőknek,
  • Elektronikus dokumentumok készítése, kezelése, rendszerezése, archiválása,
  • Napelem rendszerek tervezése, árajánlatok készítése.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középiskolai végzettség,
  • 1-3 éves energetikai rendszerek kiépítésében szerzett tapasztalat,
  • MS Office programok magas szintű ismerete,
  • Műszaki affinitás,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Jó szervező- és probléma megoldó készség,
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • Csapatmunkához alkalmazkodóképesség, ugyanakkor önálló, dinamikus munkavégzés,
  • Jó szövegértési készség, helyesírás,
  • Rendszerelmélet, rugalmasság,
  • Önmagára és munkakörnyezetére igényes személyiség.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Német nyelvtudás,
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat.
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés, megbeszélés szerint,
  • Év végi jutalmazás,
  • Cafetéria,
  • Támogató és motiváló csapat és környezet,
  • Dinamikusan fejlődő vállalati környezet,
  • Változatos feladatok,
  • Szabad hétvége,
  • Nyári szabadság, hogy lehetőség legyen feltöltődni az év további időszakára,
  • Év végi leállás, hogy lehetőség legyen az ünnepeket a családdal tölteni.
Munkavégzés pontos helye:
  • Veszprém és környéke
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!