Partnerünk a Solar-Rendszerépítő Kft. az elmúlt 15 év alatt több, mint 1 millió napelemet telepített
itthon és külföldön. Jelenleg 35 saját alkalmazottal dolgoznak, családi házak,
ipari csarnokok napelem rendszerét és földi telepítésű erőművek építését vállalják.

Cégük a legkorszerűbb gépekkel, szerszámokkal, anyagokkal dolgozik, törekedve arra is,
hogy munkavállalóik részére megteremtsék az ideális munkafeltételeket.

Téged keresnek, ha a jövőképedet biztonságosan tervezed és megszerzett szakmai tudásodat
hosszú távon szeretnéd kamatoztatni és fejleszteni, stabil háttérrel rendelkező
napelem rendszerek kivitelezésével foglalkozó cégüknél az alábbi pozícióban:

ÉPÍTÉSVEZETŐ/MUNKAVEZETŐ (Ausztriában)

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:
  • Elsősorban Ausztriában, tetős ipari rendszerek kivitelezésénél külföldi csapatuk (5-6 fő) műszaki/technikai vezetése, támogatva a fizikai munkában való tevékeny részvétellel és az ehhez kapcsolódó feladatok elvégzése.
A munkakör betöltéséhez szükséges:
  • Minimum szakmunkás végzettség,
  • 3 éves napelem szerelői munkatapasztalat,
  • Vezetői tapasztalat,
  • B jogosítvány,
  • Önálló munkavégzés és döntéshozatal,
  • Felelősségtudat, rugalmasság, lojalitás,
  • Logikus, komplex gondolkodásmód, jó kommunikációs készség,
  • Terhelhetőség és precizitás.
Előnyt jelent:
  • Német nyelv ismerete.
Amit biztosítanak:
  • Versenyképes bérezés,
  • Céges telefon,
  • Támogató munkahelyi légkör,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Aktív részvétel egy dinamikusan fejlődő cég növekedésében,
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség,
  • Munkaruha,
  • Cafetéria,
  • Kulturált, tiszta szállás,
  • Évi 2 céges rendezvény,
  • Jó minőségű szerszámok és gépek,
  • Szakmailag felkészült munkatársak,
  • Munkába járás megszervezése.
Munkakezdés:
  • Azonnali
Munkavégzés pontos helye:
  • Főként Ausztria, előfordul hazai munkavégzés is.
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
A pályázattal kapcsolatosan beadott szakmai önéletrajzban elsősorban a napelemes szektorban eltöltött évek alatt szerzett gyakorlat helyét, idejét kérik részletesen feltüntetni, valamint a megszerzett vezetői tapasztalatról pár mondatos tájékoztatót kérnek küldeni.

Lehetőleg fényképes szakmai önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva tudod leadni!