Megbízónk egy dinamikusan növekvő, újonnan alakult vállalat, amely projektmenedzsment szolgáltatásokkal és műszaki tanácsadással támogatja az építőipari szektort. Fő tevékenységi körébe tartozik a Fitout kivitelezés és a fejlesztési projektmenedzsment.

Bővülés miatt keressük új kollégájukat:

PROJEKTMENEDZSER

pozícióba.

Feladatok, amikben számítanak Rád:
  • Projektek támogatása (tapasztalat jelölt akár 4-5 projektet is vihet, kevesebb gyakorlattal 2-3 projekt)
  • Alvállalkozók irányítása
  • Kapcsolattartás az ügyféllel és a vállalkozókkal
  • Kooperációkon való részvétel
  • Munkavégzéssel járó adminisztráció elvégzése: kimutatások és jegyzőkönyvek készítése
  • Hatékony problémamegoldás
  • Döntéselőkészítés
  • Ügyvezető munkájának támogatása
Elvárások:
  • Felsőfokú építész/építőmérnök végzettség
  • Legalább 1 éves tapasztalat kivitelezési (Fitout) vagy fejlesztési projektmenedzsmentben
  • Középfokú angol nyelvtudás - külföldi partnerekkel kommunikáció, esetleges meetingek megtartása, helyszíni bejárások során használatos
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, AutoCad, ArchiCad vagy egyéb BIM)
Előnyök:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
Amit Megbízónk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása, irodában: kávé, üdítő, süti
  • Fejlődési lehetőség, támogató menedzsment
  • Izgalmas, változatos projektek
  • Dinamikusan fejlődő cég
  • Korszerű irodai környezet
Munkavégzés helye és ideje:
  • Budapesti projekthelyszínek, iroda a XI. kerületben az Etele út és Szerémi út kereszteződésénél
  • 08:00-16:30 – fél óra ebédszünet
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra önéletrajzát