Partnerünk a Unix Autó kelet európai régió
legdinamikusabban fejlődő autóalkatrész disztribútora.

Több mint 16 millió darabos raktárkészlettel rendelkeznek,
több mint napi 200 ezer cikk mozgatásával foglalkoznak,
és a több mint 2000 autóból álló flottájuk, két óránként megkerüli a Földet.

Piacvezető vállalkozásukba keressük új munkatársukat
az alábbi pozícióba:

LÉTESÍTMÉNY ÜZEMELTETÉSI MANAGER

Főbb feladatok:
  • Ingatlan beruházási és építési projektekben való aktív részvétel
  • Ingatlanfejlesztési projektek teljes életciklusának menedzselése
  • Saját tulajdonban lévő irodai és ipari épületek, raktárak, üzlethelyiségek üzemeltetése, átalakítása, bővítése
  • Alvállalkozói árajánlatok bekérése
  • Beruházási döntéselőkészítők megírása
  • Kivitelezések nyomon követése, koordinálása
  • Projektek átvétele
  • Felmerülő garanciális ügyek intézése
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat ingatlanfejlesztés és projektmenedzsment területén
  • Jó kommunikációs készség és határozott fellépés
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Erős tulajdonosi szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálnak:
  • Havi bruttó 900000 – 1050000 Ft belépő bér, amely az éves bérfejlesztésnél növekszik
  • Céges autót biztosítanak a munkavégzésedhez és magán használatra is
  • Az ingatlan beruházási projektjeik Budapesten és vonzáskörzetében találhatóak
  • Stabil és szabályozott nagyvállalati munkakörnyezetet
  • Folyamatosan fejlődő értékesítési hálózat
Munkavégzés helye és típusa:
  • Budapest
  • Teljes munkaidős
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését,
küldje el számunkra PDF formátumú, magyar nyelvű önéletrajzát