Ügyfelünk közel másfél évszázada tökéletesíti a pezsgőgyártás technológiáját – ezzel elismertté válva nem csak Magyarországon, de nemzetközi szinteken is. Termékeik között híres pezsgőik mellett prémium minőségű borok és alkoholmentes italok is megtalálhatóak. Az elmúlt években történt műszaki beruházásoknak köszönhetően pedig ma már egy európai szemmel is modern borászati üzemben készítik minőségi termékeiket.

Az alábbi pozícióba keresik most új kollegájukat:

ÉPÜLETGÉPÉSZ MÉRNÖK

Pályakezdő, fél-1 év tapasztalattal rendelkező jelöltek jelentkezését is várjuk, ahol egy intenzív képzés mellett lehetőséged lesz megismerkedni a létesítményüzemeltetés felelősségkörével egy nagy múltú vállalatnál!

Az alábbi feladatokat fogod tudni ellátni a betanításodat követően:
  • A vállalat székhelyén található épületgépészeti és energetikai rendszerek üzemeltetése
  • Alkalmanként vidéki telephelyek, pincészetek üzemeltetésének ellátása
  • Beruházási-fenntartási éves terv kidolgozásának támogatása
  • Munkálatok árajánlatainak beszerzése, műszaki tartalom meghatározása, kivitelezés menedzselése
  • A vállalat fenntarthatósággal kapcsolatos céljainak kidolgozása és részvétel a megvalósításban
  • Környezetvédelmi munkák irányítása, ellenőrzése, bevallások elkészítése
  • Hatóságokkal, közüzemi szolgáltatókkal való együttműködés
Amit biztosítanak számodra ahhoz, hogy sikeres és motivált legyél feladataid elvégzésében:
  • Megfelelő szakmai képzés, továbbképzési lehetőségek támogatása (pl. energetikus képesítés)
  • Kedvező bérezés mellett cafeteria juttatás
  • Benzinköltség támogatása
  • Telefon, laptop a munkavégzéshez
  • Webshop vásárlási kedvezmények
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú együttműködés lehetősége
Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Erős motiváció, tanulnivágyás egy új szakma elsajátítása iránt

Előnyként tartjuk számon:

  • Energetikai tanulmányok megléte
  • Épületgépész/gépészmérnök diploma VAGY egyéb szakirányú képesítés (pl. épületgépész technikus)
Munkavégzés helye:
  • A vállalat székhelye (Budapest, 22. kerület)
  • Alkalmanként vidéki telephelyek látogatása (az első évben nem fordul elő gyakran)

Amennyiben tapasztalataid, tanulmányaid egyeznek a megadott feltételekkel, kérlek küldd el önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva, és kollegánk visszahív téged, hogy átbeszéljetek további kérdéseidet!