Partnerünk a Husqvarna Group a világ legnagyobb erdő, park és kertfenntartó gépgyártója,
és vezető az építőipar és a kőipar professzionális gépei és gyémántszerszámai terén.

Több mint 335 évvel ezelőtti alapítással a világ egyik legrégebbi startupjaként
szenvedéllyel végzik munkájukat, büszkék történelmükre, és kíváncsiak a jövőre.

Növekedési lehetőségeket keresnek azáltal, hogy kilépnek a komfortzónájukból,
és elkötelezettek a fenntartható megoldások iránt.

Olyan környezetet alakítottak ki, amely ösztönzi a szoros
csapatmunkát és egymás támogatását.

Jelenleg csapatuk bővítése céljából keresik új munkatársukat
az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉSI SPECIALISTA (ÉPÍTŐIPAR)

Bővebb információkért partnerünkről látogasson el az alábbi honlapra:

A pozícióról:
  • Az értékesítési specialista felelőssége a nyereséges értékesítés generálása, a piaci részesedés növelése és az ügyfelek elkötelezettségének kialakítása és megtartása.
  • A specialista az értékesítési csapat része, és hozzáadott értéket teremt a Husqvarna és kereskedői számára azáltal, hogy olyan üzleti kapcsolatot ápol, amely elősegíti az egyes kereskedők növekedését, optimális teljesítményét és sikerét.
  • A specialista felelős az új kereskedők és vállalkozók biztosításáért és fejlesztéséért, amelyek segítenek a terület értékesítési és piaci részesedési céljainak elérésében.
  • Ez a munkakör rendszeresen megköveteli, hogy az ügyfelek előtt termékbemutatókat úgynevezett demókat hajtson végre.
  • A specialista látogatja a közepes és nagy beruházásokat, és projekt támogatást biztosít az ott dolgozó ügyfelek részére.
Főbb feladatok:
  • Igények felmérése a piaci szereplőknél és értékesítési stratégia kialakítása
  • Új szakkereskedők és végfelhasználók keresése a területen
  • Demók, termékismertetők, tréningek szervezése és lebonyolítása munkaterületen
  • Promóciós kampányok sikerének elősegítése
  • Végfelhasználók támogatása a projekteken
  • A Husqvarna képviselete szakmai napokon, kiállításokon és ügyfél találkozókon
  • Piackutatás és versenytárs elemzés
  • Értékesítéshez kapcsolódó dokumentáció, ügyféladatok karbantartása a rendszerben
  • A havi és éves terv elérése
A pozícióhoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Minimum 3 év értékesítési tapasztalat
  • Műszaki beállítottság, melyet fel tud használni az értékesítés során
  • Anyanyelvi magyar és középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Készség a gyors tanulásra és azok azonnali alkalmazására
  • Motivált személyiség, csapatjátékos és képes az önálló munkavégzésre
A kiválasztásnál előnyt jelent:
  • Műszaki végzettség
  • Építőipari területen szerzett tapasztalat
  • Szerviz tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Versenyképes bércsomag, éves bónusz lehetőség, cafetéria
  • Vállalati autó, magánhasználattal
  • Telefon, laptop, munkaruházat és védőfelszerelés
  • Privát egészségügyi csomag a próbaidő után
  • Innovatív cég stabil háttérrel, piacvezető termékekkel
  • Oktatás és tréning, belföldi és nemzetközi helyszíneken
  • Motivált, lendületes és összetartó csapat
  • Családias munkakörnyezet
  • Nyugat-Magyarország (szívesen fogadnak jelöltet Fejér vármegye - Székesfehérvár körzetéből)
Munkavégzés típusa:
  • Teljes munkaidős
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését,
küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát