Partnerünk mérnökei és technikusai emissziós, immissziós, munkahigiénés,
víz-talaj-hulladék mintavételi, valamint zaj-és rezgésvédelmi területen végeznek méréseket
az ország egész területén, eljutva így a legkülönfélébb technológiákhoz és
legkülönlegesebb helyekre, miközben a természetet védik.

Cégcsoportjuk további tagjai környezetvédelmi tervezéssel és képviselettel foglalkoznak,
valamint egy új mezőgazdasági mintaprojekt kapcsán önellátó gazdaságok kifejlesztésén
dolgoznak, biztosítva ezzel, hogy mindenki más is tehessen többet a környezetért.

Környezetvédelem területén elhivatott mérnöki irodaként keresik bajai
vagy budapesti irodájukba legújabb kollégájukat az alábbi munkakörbe:

ZAJ- ÉS REZGÉSVÉDELMI MÉRNÖK

Mire számíthatsz:
  • Náluk fontos a kiegyensúlyozott és jókedvű, közös munkavégzés.
  • Cégcsoportjuk értékrendje szerint a becsületesség, korrektség és egyenesség a legfontosabb erény.
  • Dolgozz velük együtt egy fiatalos, lendületes, több mint 50 főt számláló csapatban, ahol az összefogás az erő.
  • Ha segítőkész vagy, precíz, motivált és elhivatott, folyamatos szakmai fejlődés, változatos munka és versenyképes bérezés vár Rád náluk a csapatépítőkön és a barátságos hangulatú munkavégzésen túl.
A következők lesznek a feladataid:
  • Részt veszel és közreműködsz a csoport számára leszervezett helyszíni mérésekben.
  • Ezekről tudni kell, hogy bizonyos esetekben csak az esti órákban végezhetők el és megkövetelik a határozottságot, jó kommunikációs és meggyőző képességet.
  • Amennyiben sikerült a zajméréseken elegendő szakmai tapasztalatot elsajátítanod és már eligazodsz a szabványok, jogszabályok világában bevonunk a zajos tervezésekbe, modellezésekbe is és zaj- és rezgésvédelmi dokumentációkat készíthetsz többek között előzetes, hatás- és felülvizsgálatokhoz, valamint építési és egyéb környezetvédelmi engedélyezési tervekhez, így jól jön, ha jó a nyelvi kifejezőkészséged és van írói vénád is akár.
  • A zajmodellezést IMMI és Soundplan szoftverekkel végzik, így lehetőséged van ezekkel is megismerkedni.
Mikor jelentkezz:
  • Ideális esetben mérnököt vagy hasonló területen végzett munkatársat keresnek, akinek van jogosítványa és le tud vezetni akár több 100 km-t is.
  • Aki műszaki gondolkodású, pörgős, szeret utazni, érdeklődő és jó humorral megáldott.
  • Ha magadra ismertél, a lehetőség a Tiéd, hogy jelentkezz!
  • Nem baj, ha nincs diplomád. Kellő szakmai érdeklődés, megfelelő szorgalom és a fent említett tulajdonságok birtokában zajost tudnak faragni belőled.
  • Ha pedig rendelkezel több éves hasonló területen szerzett tapasztalattal, mindenképp kíváncsiak Rád!
  • „Mértünk már vadászrepülőgépet pár méterről, hatalmas konténervárost, erőműveket ismerhettünk meg testközelből. Akár egy nappali és éjszakai zajmérés között megnézett vízlépcső, szélerőmű vagy egy a mérési ponton hirtelen ott termett láma, ezek azok a dolgok, amelyek a hőszivattyúk mély duruzsolása mellett szerethetőbbé teszik a munkát és feltöltik az embert.”
Munkavégzés pontos helye:
  • Baja, vagy Budapest, XXI. kerület.
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, heti 40 órában.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű szakmai önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!