Partnerünk közel 30 éve működő magyar tulajdonú,
német csomagolástechnikai berendezéseket forgalmazó cég.

Jelenleg egy talpraesett, precíz, munkájára igényes kollégát keres
részmunkaidőben, budaörsi irodájába az alábbi munkakörbe:

MŰSZAKI ASSZISZTENS

Leendő feladatok:
  • Gépek after sales támogatása, alkatrészek beszerzésének, eladásának teljes körű lebonyolítása
  • Szerviztechnikusok adminisztratív támogatása, időmenedzselése
  • Ajánlatok, rendelések készítése, nyomon követése, adminisztrációja
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és a külföldi partnerekkel telefonon és írásban angol vagy/és német nyelven
  • Egyéb kereskedelmi tevékenységgel kapcsolatos feladatok ellátása
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás szóban, írásban (német nyelvtudás előny)
  • Jó kommunikációs készség
  • Excel kiváló ismerete
  • Műszaki affinitás
  • Magas szintű problémamegoldó készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
Amit kínálnak:
  • Versenyképes jövedelem
  • Bérezésen kívüli teljesítményarányos jutalmazás
  • Változatos és önálló munkavégzés
  • Családias környezet
Állás típusa:
  • Részmunkaidős (20 - 30 órában)
Munkavégzés pontos helye:
  • Budaörs
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését,
küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát