Partnerünk egy vezető francia multinacionális vállalat, amely az energiamenedzsment és az automatizálás nemzetközi szakértője. Több mint 100 országban vannak jelen, és világelsők az áramgazdálkodási termékek, automatizálási rendszerek és kapcsolódó megoldások gyártásában.

Bővülés céljából keressük jelenleg 9 fős csapatuk új tagját

TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK

pozícióba.

Az alábbi feladatok várnak majd Rád:
  • Információk áramoltatása az R&D központ, a gyártósor és a mérnökség között
  • Műszaki dokumentációk áttekintése, kezelése és a műszaki specifikációval kapcsolatos nyitott kérdések tisztázása a megrendelővel
  • Műszaki rajzok és dokumentumok tervezése, BOM-kezelés SAP-ban
  • A projektmenedzser munkájának támogatása műszaki kérdésekben
  • Az új fejlesztésű alkatrészek és eszközök tesztelésének tervezése és előkészítése tesztmérnökökkel és külső/belső laborokkal együttműködve
  • A gyártás és a vásárlói visszajelzések követése a termékek fejlesztése érdekében
  • Munkatársak tréningezése az új termékekkel kapcsolatban
  • Terméktesztelés irányítása
Amire a pozíció betöltéséhez szükséged lesz:
  • Felsőfokú gépészmérnök végzettség
  • Legalább 5 év mechanikai tervezésben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás (napi szintű használat az R&D-vel, külföldi kollégákkal, menedzsmenttel)
  • 3D-s CAD tervező szoftver ismerete
A kiválasztásnál előnyt jelent:
  • CREO tervező szoftver ismerete
  • SAP ismeret
Amit Partnerünk kínál:
  • Tapasztalati szintnek megfelelő alapbér
  • Havi bónusz (gyártási teljesítmény függvénye)
  • Éves bónusz (egy havi bér 10-15%-a céges és egyéni teljesítmény alapján)
  • Cafeteria (bruttó 600.000 Ft éves szinten)
  • Utazási hozzájárulás (18Ft/km)
  • Ingyenes transzfer Budapestről (Corvin-negyedtől és az Oktogontól indulnak a buszjáratok 7:30-kor)
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Medicover egészségügyi ellátás
  • Ingyenes nyelvtanfolyamok
  • Globális családi szabadság program
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek
  • Nemzetközi karrierlehetőségek
Munkavégzés helye és munkaidő:
  • Dunavecse, Bács-Kiskun vármegye
  • Kötetlen munkaidő (projekttől függően, önálló beosztás szerint)
  • Home office lehetőség (projektfüggő)
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el frissített önéletrajzod a „Jelentkezés” gombra kattintva!