Partnerünk csomagolási és védelmi innovatív megoldásai világszerte ismertek, és most Te is hozzájárulhatsz sikereikhez!

A vállalati stratégiájukban a környezettudatosság is szerepet kap! A 2025-ig megvalósítandó céljaik között szerepel, hogy 100%-ban újrahasznosítható termékeket állítsanak elő.

Folyamatosan fejlődő, bővülő csapatukba keressük legújabb munkatársukat az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÁSI ÉS ÜZEMELTETÉSI MÉRNÖK

Az alábbi feladatok ellátásáért leszel felelős:
  • Ipari villamosberendezések, létesítmény-üzemeltetési és gyártógépek folyamatos működésének biztosítása
  • Épületkarbantartási feladatok tervezésében és felügyeletében való részvétel
  • Karbantartási tevékenység tervezése, megrendelése, a kivitelezés felügyelete
  • Alvállalkozók feladatainak meghatározása, az elvégzett munkálatok műszaki ellenőrzése
  • Soron kívüli felülvizsgálatok elrendelése, az eredmények értékelése, visszajelzése
  • Gyártógépek telepítéséhez, létesítmény-bővítéshez kapcsolódó projektekben való részvétel
  • Műszaki reklamációk benyújtása a gyártókhoz és alvállalkozókhoz, javítások felügyelete
  • Napi szintű együttműködés a társosztályokkal és a külső alvállalkozókkal
  • Projektnyilvántartás és költségriportok naprakész vezetése
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, mechatronikai mérnök)
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat gyártói beüzemelő mérnökként/üzemi karbantartó mérnökként
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban (külföldi gépgyártókkal és cégcsoporton belüli társvállalatokkal történő kommunikáció során használatos)
  • Önálló feladatok ellátására és csapatmunkára egyaránt való képesség
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Pontos, alapos, lelkiismeretes munkavégzés
Nem elvárás, de előnyt jelent pályázatod során:
  • Gyártó vállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Solidworks, CAD software ismerete
  • PLC-k, SCADA-k ismerete
  • Nyomtatási, laminálási folyamatok ismerete
Amit munkádért cserébe Partnerünk az alapbéren felül kínál:
  • Cafetéria (havi bruttó 40.500 forint)
  • Éves bónusz egyéni és céges teljesítmény alapján
  • Átlagon felüli km hozzájárulás (30+15 ft/km)
  • Kedvezményes étkezés, reggeli péksütemény és gyümölcs
  • Biztos nemzetközi háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye és ideje:
  • Újhartyán (Ipari Park, az M5-ös autópálya mellett)
  • Hétfőtől péntekig 8:00-16:30 (rugalmasan alakítható)
Amennyiben szeretnél egy nemzetközi vállalat stabil és dinamikus csapatában dolgozni, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!