Partnerünk a Palatinus 94' Kft. 30 éve a piacon stabilan működő és folyamatosan fejlődő,
hideg és meleg burkolatok, szaniterek, valamint fürdőszobai kiegészítők terén
Magyarország meghatározó kis- és nagykereskedelmi hálózata.

Ha szeretnél egy támogató környezetben, összetartó csapatban dolgozni, jelentkezz!

Hozzájuk keresünk új munkatársakat a következő munkakörbe:

BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:
  • Kijáró értékesítő kollégák munkájának támogatása
  • Ügyfelekkel való napi kapcsolattartás
  • Ajánlatok készítése, megrendelések felvétele és ezek nyomon követése vállalatirányítási rendszerben
  • Számlák készítése és kezelése
  • Kiszállítások egyeztetése ügyfelekkel, munkatársakkal
  • E-mailek feldolgozása
  • Felmerülő problémák, reklamációk ügyintézése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Rugalmas ügyfél- és megoldás központú szemlélet
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • A kitűzött értékesítési célok elérése
  • A következő alkalmazások magabiztos ismerete és napi használata: szövegszerkesztés, táblázatkezelés, böngésző használat, Gmail levelezés
  • Értékesítésben, ügyfél kezelésben szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat
Előnyt jelent:
  • Angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban egyaránt
  • “B” kategóriás jogosítvány
  • Hasonló szegmensben szerzett tapasztalat
Amit Partnerünk nyújt:
  • Beillesztési program
  • Vezetői támogatás
  • Értékteremtő, változatos, tartalmas feladatok egy dinamikusan fejlődő kereskedelmi szervezetnél
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat, családias légkör
  • Fejlődési lehetőség
  • Biztos és hosszú távú munkalehetőség
  • Kényelmes munkaidő és munkarend
  • Munkahely-magánélet egyensúlya
  • Lehetőség külföldi gyárlátogatásra
  • Pontos bérfizetés
Munkavégzés pontos helye:
  • Halásztelek
Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű, lehetőleg fényképes önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!