Partnerünk a Palatinus 94' Kft. egy 100%-ban magyar tulajdonú,
dinamikusan fejlődő, hideg és meleg burkolatok,
szaniterek, valamint fürdőszobai kiegészítők terén
Magyarország meghatározó kis- és nagykereskedelmi hálózata.

Ha szeretnél egy támogató környezetben, összetartó csapatban dolgozni, jelentkezz!

Hozzájuk keresünk új munkatársakat budapesti, budaörsi
vagy érdi üzleteikbe a következő munkakörbe:

ÉRTÉKESÍTŐ

Leendő feladatok:
  • A forgalmazott termékskála és szolgáltatások komplex bemutatótermi értékesítése ügyfeleink részére
  • A meglévő és új ügyfelek megtartása, magas szintű kiszolgálása, keresztértékesítés
  • Egyedi igényekre szabott szakmai tanácsadás
  • Árajánlatok és megrendelések készítése, a kiadott ajánlatok utókövetése, az értékesítési volumen folyamatos növelése
  • A tulajdonosok által megszabott értékesítési, forgalmi célok teljesítése
  • Projektek kezelése, lakásvásárlók termékek kiválasztásának bonyolítása, adminisztrálása, megrendelőkkel és munkatársakkal való kapcsolattartás
  • Projekt ajánlatok készítése
  • Projekt regisztráció
  • Egyeztetések a társosztályokkal, beszállítókkal
  • Adatszolgáltatás a vezetőknek
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű használata
  • Kereskedelmi, értékesítési véna
  • Fejlődési igény
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Ügyfélkezelési tapasztalat
  • Vevőközpontú gondolkodásmód
  • Sikerorientált munkavégzés
  • Önálló munkavégzés
Előnyt jelent:
  • Szaniterek, burkolatok terén szerzett korábbi tapasztalat
  • Kereskedelemben, értékesítésben, ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • Olyan kapcsolatrendszer, amely segítheti az értékesítési célok elérését
  • Mobilitás, rugalmasság
  • B kategóriás vezetői engedély, saját autó
Amit Partnerünk nyújt:
  • Beillesztési program
  • Értékteremtő, változatos, tartalmas feladatok egy dinamikusan fejlődő kereskedelmi szervezetnél
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat, családias légkör
  • Képzéseken való részvételi lehetőség, személyre szabott fejlesztések
  • Fejlődési lehetőség
  • Biztos és hosszú távú munkalehetőség
  • Kényelmes munkaidő és munkarend
  • Munkahely-magánélet egyensúlya
  • Alapfizetés + egyéni teljesítményhez igazodó motivációs rendszer
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, vagy Budaörs, vagy Érd
Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű