Partnerünk egy folyamatosan fejlődő, stabil hátterű, magyar tulajdonú vállalat. Elektromos ipari daruk karbantartását, felújítását, átalakítását, modernizációját, helyszíni javítását végzik. Kollégáik széles választékú tartalék szerszámmal és alkatrésszel rendelkeznek, ezekkel biztosítva a gyors és hatékony helyszíni munkát, hogy ügyfeleik elégedettek legyenek szolgáltatásaik minőségével.

Szervizes csapatuk legújabb tagját keressük

SZERVIZTECHNIKUS

pozícióba.

Az alábbi feladatok várnak majd Rád:
  • Meglévő partnerek daruinak helyszíni karbantartása, javítása, szerviz javaslatok megfogalmazása
  • Erősáramú berendezések villamos és gépészeti szerelése, karbantartása, javítása
  • Új villamos gépek, erősáramú berendezések telepítése, beüzemelése
  • Garanciális javítások elvégzése
  • Partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Műszaki tanácsadás, segítségnyújtás az ügyfelek részére
  • A fenti tevékenységekhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése
Amire a pozíció betöltéséhez szükséged lesz:
  • Legalább középfokú végzettség, preferáltan elektromos, villamos vagy gépész szakirányon
  • Minimum 2 év erősáramú berendezések szerelésében, karbantartásában szerzett munkatapasztalat
  • Ügyfelekkel történő kommunikációban szerzett gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
A kiválasztásnál előnyt jelent:
  • Emelőgép kezelői / villamos biztonsági felülvizsgálói / emelőgép ügyintézői bizonyítvány
  • Vezérléstechnikában, automatizációban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál:
  • Tapasztalati szintnek megfelelő alapbér
  • Készenléti bónusz (havi nettó 39.900 Ft)
  • Félévi bónusz (6. hónapban 1 havi bruttó bér 40%-a)
  • Éves bónusz (12. hónapban 1 havi bruttó bér 60%-a)
  • Céges autó korlátozott magánhasználatra (próbaidő után)
Munkavégzés helye és munkaidő:
  • Dunaújváros és 100 km-es körzete
  • Változó (általában 8:00 – 16:00, de projekttől függően változhat)
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el frissített önéletrajzod a „Jelentkezés” gombra kattintva!