Szeretnél egy profi csapat tagja lenni, ahol együtt dolgoztok fontos és fajsúlyos projekteken? Itt megvalósíthatod elképzeléseidet, egy nagyon családias hangulatú cégnél, ami Ausztira legjobban fejlődő régiójában helyezkedik el.

Partnerünk egy innovatív, sikeres gyártó cég, kiváló minőségű világítóberendezésekkel a mezőgazdaság, haszongépjárművek és lakókocsik területén.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

FEJLESZTŐ MŰSZERÉSZ

Az alábbi feladatok várnak majd Rád:

  • Az elektronikára összpontosító fejlesztésekkel, majd ezen termékek próbagyártásba és szériagyártásba vezetésével.
  • Lámparendszerekhez kapcsolódó nyomtatott áramkörök tervezésével, kialakításával és tesztelésével.
  • Termékek és elektronikus áramkörök fejlesztése, kapcsolási rajzok, nyákminták elkészítése.
  • Új beszállítói termékek tesztelése az elektronika területén.

A pozíció betöltéséhez szükséged lesz:

  • Középfokú végzettség.
  • Elektronika/elektrotechnika területén szerzett szakképesítés, vagy minimum 1 éves elektronikai tapasztalat (akár hobbi szinten is).
  • Magabiztos kommunikáció angol vagy német nyelven.
  • Önállómunkavégzés, megoldásorientált gondolkodásmód és csapatmunka képessége.

Amivel megbecsülik munkádat:

  • Kiemelkedő bérezésedet Euróban fogod kapni.
  • Hosszú távú munkalehetőséget, stabil céges hátteret.
  • Költözésedet is támogatnák.
  • Egyéni továbbképzési lehetőségeket.
  • 14 havi munkabért.
  • Vonzó szociális juttatásokat.
  • Szakmai fejlődési lehetőséget.
  • Rugalmas munkaidő beosztást.

Munkavégzés helye: Ausztria, 4776 Diersbach

Munkaidő: Rugalmas munkabeosztás (hétfőtől péntekig 7:00-17:00. között), heti 38,5 óra.

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz frissített ANGOL vagy NÉMET nyelvű önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!