Partnerünk az ENSI Kft. több, mint 30 éve elismert
és stabil épületgépészeti mérnöki és kivitelező vállalkozás.

Cégük mára a hazai épületgépészeti kivitelezési piac legnagyobb szereplőjévé vált.

Építőipari Nívódíjjal ismerték el munkájukat az évek során többek között
budapesti MOL Campus, az MVM Dome, korábban a Telekom
és T-Systems Közös Székházért és az FTC Stadionért (Groupama Aréna) is.

Terveik, céljaik folyamatosan növekednek, ezáltal bővíteni szeretnék csapatukat
és a következő munkakörbe várják új munkatársuk jelentkezését:

ÉPÜLETGÉPÉSZ MÉRNÖK

A projektvezető egyik jobbkezeként a feladataid kiemeltek és fontosak lesznek:
  • A beszállítói és alvállalkozói árajánlatokat egy jól kialakított rendszer szerint kiértékeled és javaslatot teszel a legoptimálisabbra
  • Előkészíted az összes szükséges műszaki tartalmat, részleteket, összehasonlításokat, kiértékeléseket, verziókat, lehetőségeket a beszerzés, kivitelezés részére és folyamatosan információkkal látod el a projekt során a vezetőket
  • Végig kíséred az adott projekt teljes egészét az előkészítéstől az átadási folyamatokig támogatva a projektvezetőd
  • Rendelkezel épületgépész műszaki és szereléstechnikai ismeretekkel
  • Magas fokú szervezőkészséggel rendelkezel és képes vagy gyorsan reagálni a megoldandó feladatokra
  • Magas szinten használod az MS Office Excel - World programokat
  • Magabiztos vagy az önálló és felelősségteljes munkavégzésedben
  • Átlag feletti a terhelhetőséged
Előnynek tekintik, ha:
  • Rendelkezel épületgépész mérnök vagy technikusi végzettséggel
  • Szereztél már tapasztalatot ipari méretű létesítmények kivitelezési területén
  • Beszélsz legalább egy idegen nyelven (angol, német)
  • Magabiztosan használod az AutoCad programot
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
Amit ezért cserébe kínálnak:
  • Teljes jövedelemmel bejelentett munkaviszonyt (határozatlan idejű munkaszerződéssel)
  • Tervezett és támogatott betanulási programot
  • A munkakör ellátásához szükséges modern technikai eszközöket (mobiltelefon, laptop, monitorok, iPad)
  • A próbaidőt követően teljes körű életbiztosítást
  • Hozzájárulást a munkába járáshoz (akár a bérletedről, akár az üzemanyagod költségéről van szó)
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest – Groupama Aréna (központi iroda)
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!