Partnerünk a Saubermacher-Magyarország Kft. 35 éves hazai múlttal rendelkező
osztrák tulajdonban lévő, hulladékgazdálkodással foglalkozó vállalat.

Csatlakozz hozzájuk budaörsi központi irodájukba az alábbi pozícióba:

KONTROLLER

Főbb feladatok:
  • Aktív részvétel a cégcsoportra vonatkozó éves tervek összeállításában
  • Éves terv, havi és szervezeti egységszintű lebontása
  • Szervezeti egységek költségeinek nyomon követése
  • Havi és éves terv-tény elemzések, előrejelzések készítése
  • HR kontrolling feladatok ellátása
  • Részvétel a havi tulajdonosi jelentések összeállításában
  • Rendszeres adatszolgáltatások, kimutatások, riportálások készítése
  • Belső kontrolling rendszer működtetése, folyamatok kialakítása
  • KPI mutatók folyamatos elemzése
  • Vezetői döntéstámogatás
  • Részvétel projektek, ajánlatok előkalkulációjának elkészítésében
Az állás betöltéséhez szükséges elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Magabiztos pénzügyi és számviteli ismeretek
  • Excel magas szintű használata
  • Analitikus, elemzőszemléletű gondolkodás
  • Határidők betartása
  • Precíz munkavégzés
Előnyt jelent:
  • Angol/német nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés
  • Biztos, nemzetközi háttér
  • Cafetéria
  • Céges telefon, laptop
  • Kollektív baleset biztosítás
  • Családbarát munkahely
Munkavégzés pontos helye:
  • Budaörs
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes, PDF formátumú magyar nyelvű önéletraját az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!