Partnerünk - a VÍZGÉPÉSZETI SZAKÉRTŐ Kft. - szakmai vezetője 2003. óta meghatározó
szereplője a magyar vízgépészeti piacnak, több mint 21 éves tapasztalattal rendelkezik.

A vállalkozás szivattyúkkal, szivattyús gépészetekkel és vízgépészeti rendszerekkel fog-
lalkozik. Vízgépészeti rendszereiket kulcsrakész megoldásokkal, kizárólag kiváló minőségű
rendszerelemek és szerelési anyagok felhasználásával építik.

Rendszereiket folyamatos karbantartással és szerviz szolgáltatással támogatják.

Bízza rájuk szivattyús gépészetét, vízgépészeti rendszerét,
és garantáltan elégedett lesz!

Új munkatársuk jelentkezését várják azonnali munkakezdési lehetőséggel
az alábbi munkakörbe (pályakezdők jelentkezését is fogadják):

SZERVIZ MUNKATÁRS

Főbb feladatok:
  • Szivattyúk és szivattyús gépészetek hibafeltárása, szervizelése, karbantartása külső helyszíneken
  • Elektromos és mechanikus javítások
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Műszaki szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tanulási hajlandóság
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozícióhoz és gyakorlathoz illeszkedő bér
  • Céges szerviz autó használata
  • Bejárási támogatás
  • Jól teljesítés és eredményesség esetén bónusz
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, III. kerület
Munkarend:
  • 1 műszakos
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletraját fizetési igénye megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!