Szeretnél részt venni egy kisvállalat növekedésében és sikerében, ahol értékelik a tapasztalatodat és szakértelmedet?

Megbízónk egy családias légkörű kisvállalat. Fő profilja különféle munkavédelmi eszközök és logisztikai segédanyagok nagykereskedelme, valamint márkaképviselete. Pesterzsébeti irodájuk 3 fős csapatába keresünk most kereskedelemben jártas munkatársat az alábbi pozícióba:

SENIOR KERESKEDELMI ASSZISZTENS

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • A cég kereskedelmi folyamatainak komplex kezelése, támogatása
  • A vevői, illetve beszállítói megrendelések zökkenőmentes teljesítésének biztosítása: beérkező rendelések feldolgozása és visszaigazolása, termékek beszerzése és készletfigyelés
  • Telefonon és írásban történő folyamatos kapcsolattartás a cég belföldi és külföldi partnereivel, hívások és e-mailek kezelése
  • Ügyviteli rendszer kezelése: megrendelések, kiszállítások, bevételezések rögzítése, számlák előkészítése, nyilvántartások kezelése Excel alapú elemzések, kimutatások, statisztikák professzionális szintű elkészítése és ellenőrzése
  • Ügyfelek tájékoztatása a cég által forgalmazott termékekről, egyeztetéseken és értekezleteken való részvétel
  • Prospektusok, árlisták aktualizálása, folyamatos feltöltése, karbantartása
  • Egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása

A pozícióhoz betöltéséhez tartozó elvárások:

  • 1-3 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat: preferáltan nagykereskedelemben, kisvállalati szektorban
  • Ms Office, különösen az Excel program professzionális, magas szintű ismerete - képletek, függvények magabiztos ismerete alapfeltétel
  • Legalább középfokú végzettség (felsőfokú előnyt jelent)
  • Angol nyelv középfokú ismerete, főként írásban
  • Logikus, komplex gondolkodásmód - az összetett feladatok megoldására
  • Erős kommunikációs készség - telefonon is
  • Határozottság és önállóság

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség

Amit Partnerünk kínál:

  • Tapasztalathoz illő, korrekt fix havi alapbér
  • Home office lehetőség (heti 1 nap)
  • Mobiltelefon korlátlan beszélgetéssel
  • Laptop
  • Támogató vezetői hozzáállás
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy sokrétű, változatos munkakörben

Munkavégzés helye: Budapest, 20. kerület (Pesterzsébet)

Munkaidő: H-P 8:30-17:00

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva: