Partnerünk a Mikrotrade Kft.
takarmányozással és állategészségüggyel foglalkozó kereskedelmi cég.

Csapatuk bővítésére keresik új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

SZAKMAI TERÜLETI KÉPVISELŐ – ÉRTÉKESÍTŐ

Főbb feladatok, munkák:
  • Állattartó telepek látogatása, jó kapcsolat fenntartása (Szarvasmarha, Sertés, Baromfi)
  • Termékeik értékesítése, a cég képviseletének ellátása meglévő partnereiknél
  • Új ügyfelek felkeresése, új kapcsolatok kialakítása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Agrár vagy állategészségügyi végzettség
  • Értékesítési tapasztalat
  • Állattenyésztésben vagy takarmányozásban jártasság, tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precíz, felelősségteljes, megbízható személyiség
  • Számítógépes ismeretek
  • Pozitív, kommunikatív személyiség
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Pest megyei (Szigethalom, illetve Csepel-sziget környéki lakhely)
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt bérezés
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Rész- vagy teljes munkaidős lehetőség
  • Alkalmazotti vagy szerződéses munkaviszony lehetősége
  • Jó hangulat, családias környezet
  • Céges autó, laptop, telefon biztosítása
Munkavégzés pontos helye:
  • Szigethalom
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletraját fizetési igénye megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!